Zháňate lacné náhradné diely na auto? Kúpite ich vo Veľkej Británii!

V minulosti nemysliteľné, ale v súčasnosti súčasť nášho bežného života. Vďaka internetu je nakupovanie náhradných dielov, pneumatík i autodoplnkov zo zahraničia jednoduchšie a často i lacnejšie, než ich zakúpenie u nás. Skúšali ste napríklad porovnať ceny pneumatík na anglickom portáli Ebay?  Nielenže si môžete nakúpiť pneumatiky omnoho výhodnejšie a lacnejšie, ale nájdete tam i špecifické náhradné diely a zaujímavé autodoplnky do auta.  Keď ste už našli čo potrebujete, zamysleli ste sa, ako dopravíte svoje nákupy v Anglicku k vám domov?

 

To je už tvrdší oriešok, ale poradíme vám ako dostať zakúpené diely z Veľkej Británie na Slovensko. Keďže pneumatiky ako i niektoré náhradné diely sú ťažké, ich preprava prostredníctvom kuriéra ako i pošty vás často stojí oveľa viac, než samotná zakúpená vec. Z tohto dôvodu odporúčame využiť na prepravu najmä prepravcov, ktorí majú skúsenosti s prepravou balíkov do zahraničia, najmä tých nadrozmerných. Takýmto prepravcom je i spoločnosť Maťko a Kubko, ktorá má dlhoročné skúsenosti s prepravou nadrozmerných zásielok ako i menších balíkov z Veľkej Británie.

 

Výhodou je, že vám poskytnú na nákupy, z Ebay alebo iných anglických stránok, adresu svojho skladu vo Veľkej Británii, takže si môžete nechať poslať vami zakúpený náhradný diel či pneumatiku priamo do skladu spoločnosti. Odtiaľ vám prepravia vašu objednávku až k vám domov a za najnižšie ceny na trhu. Preprava balíkov i nadrozmerných zásielok prebieha v pravidelných intervaloch takže môžete pravidelne nakupovať.

 

Preprava z Anglicka na Slovensko je prostredníctvom prepravnej spoločnosti Maťko a Kubko lacná a jednoduchá. Nákupy z Veľkej Británie sa týmto stávajú bezproblémovými a po čase zistíte, že vaše nákupné možnosti sa rozšírili, a zohnať nezvyčajný diel alebo nezvyčajný rozmer pneumatiky nie je problém. Tak vám prajeme príjemné nakupovanie:-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.