Vzdelanie aj práca sú dôležité

Zážitky na nás čakajú každé leto, ide len o to, ako ich využijeme a čomu dáme prednosť. Leto strávené pri mori je síce lákavé, no najmä pre študentov nemysliteľné. Dôvodom sú samozrejme peniaze, no uvedomujeme si, že aj pracovné návyky sú pre získanie zamestnania kľúčové.

vzdelanieStále častejšie tak už s príchodom letných prázdnin začíname premýšľať, ako využiť tento čas tak, aby sme si slušne zarobili. V konkurenčnom boji o pracovné miesta však stále častejšie pozeráme aj na ponuky, ktoré by nám po skončení štúdia priniesli väčšie šance na dobré zamestnanie. Určite nechcete skončiť na úrade práce, a tak musíte zvýšiť svoju atraktivitu aj pre zamestnávateľov. Vo veľkom je teda na pohovoroch žiadaná prax, často je aj celkom jedno, čo ste robili. Jedinečnou možnosťou však nielen na získanie pracovných návykov je zahraničie. Stále väčší záujem je preto aj o štúdium v Kanade, ktoré ponúka nielen kvalitné školy a zdokonalenie tvojich jazykových znalostí u odborníkov, ale možnosť spoznať nové prostredie. Takáto multikultúrna spoločnosť prinesie nové skúsenosti, ktoré presvedčia aj pri neskorších pracovných pohovoroch vo firmách.

Zaujímavú možnosť však predstavuje aj práca v Kanade. Takto totiž okrem jazykových znalostí získate priamo aj medzinárodné pracovné skúsenosti, ktorými môžete neskôr zaujať nejedného personalistu. Je to teda dobrý začiatok, ako si zlepšiť šance na lepšie zamestnanie. Takáto práca sa naviac ponúka aj na rok, takže nejde práve o krátke obdobie, no plne sa zoznámite s prostredím a užiť si tak môžete aj kúpanie na inom kontinente. Samozrejmosťou je aj zárobok, ktorý vždy poteší. Ak Vás toto zaujalo a chcete sa dozvedieť viac o štúdiu alebo práci v Kanade informujte sa na pracavkanade.sk.

Nech sa už toto leto chystáte kamkoľvek, nezabudnite ani na ročné cestovné poistenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.