Využite aj väčší priestor

Riešenie vlastného bývania sa vždy odvíja od našich možností. Ak totiž nemáme veľa prostriedkov na stavbu vysnívaného domu, alebo kúpu pozemku v lokalite, ktorá nám vyhovuje, zväčša sa „tisneme“ v panelákoch.

najsedackyStaršie bytovky nemajú vždy najlepšie dispozičné riešenie, no do istej miery je možné si ho upraviť. Nepočítajte však s celkovou zmenou, veď okrem iného by vyžadovala aj nemálo peňazí. Ak sa Vaša rodina rozrastie, prípadne si môžete dovoliť väčší byt, hľadajte najmä vhodné rozloženie izieb. Novostavby, ale aj niektoré staršie obytné domy však ponúkajú o niečo väčší priestor, ktorý môžete následne využiť podľa svojho uváženia. Ak však do väčšieho bytu ideme z malého priestoru, zväčša chvíľu trvá, než vieme, ako rozumne využiť metre naviac.

Rodina a najmä malé deti potrebujú oveľa viac miesta, ako si možno myslíte. Samozrejme, sa vieme potlačiť aj v menších izbách, no s určitosťou budú deti vedieť, ako naložiť aj s veľkým priestorom na hranie. Náš domov tak prispôsobujeme najmä ich potrebám, no nemali by sme zabúdať aj na naše predstavy a potreby. Tieto však treba vždy skĺbiť s tými detskými. Zdravie našich detí je predsa prvoradé, a tak ho rozhodne nechceme ohroziť. Naše predstavy preto prispôsobujeme tomu, čo pokladáme za správne.

Veľká obývačka vyžaduje veľkú sedačku, no tú postavíte do jedného rohu a zvyšok zostane aj tak prázdny. Nielen deťom ale aj Vašej obývačke možno pristanú pestré sedacie vaky. Deti sa tak budú môcť vyšantiť aj doma a nemusíte sa obávať ostrých hrán, či tvrdých dopadov. Sedacie vaky pre deti hľadajte na najsedacievaky.sk.

Ak už deti podrástli a o ich bezpečnosť sa nemusíte tak veľmi obávať, môžete plne popustiť uzdu svojej fantázií. Pokojne si tak aj do Vášho bytu môžete nainštalovať biokrb. Viac o tejto možnosti nájdete na www.design-biokrby.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.