Vianočné darčeky. Čo darovať pod stromček partnerom a rodičom

Darčeky pre partnera či partnerku nie sú príliš tvrdý oriešok. No darčeky pre rodičov vás už dokážu pekne potrápiť. Ak si lámete hlavu s tým čím obdarovať v počas najkrajších sviatkov v roku svojich najbližších, tak ponúkame rýchle inšpirácie.  

darček pre rodičovDarčeky pre mužov

Poriadne sa zamyslite, čo ho baví, čomu sa venuje, čím by ste ho potešili. Vykašlite sa tento rok na kravaty, papuče, ponožky. Ak má nejaké koníčky, nemáte to s výberom darčeka až také ťažké.

Rybárom, poľovníkom, športovcom  kúpte niečo z daného oboru a spokojnosť bude zaručená. Máte priateľa, ktorý rád griluje? Potešte ho originálnou zásterou s vtipným nápisom, alebo elektrickým grilom, aby vám robil dobroty počas celého roka.

Ak poznáte jeho obľúbenú skupinu, na ktorú sa dajú zohnať lístky, neváhajte. Pekným mužským parfumom alebo knihou, taktiež nič nepokazíte. Pre jeho príjemnejšie jazdenie po cestách mu môžete zadovážiť nejaké doplnky do auta. Milovníkom kúpte nové poháre na ich obľúbený nápoj a môžete pridať aj súdok výberového pivka.

Elektronika a chlapi to k sebe pasuje. Nový iPod, kvalitné slúchadlá , autorádio s veľkou obrazovkou, domáce kino s Blur-ray a k tomu pár jeho obľúbených filmov. Jednoducho stačí, ak zapojíte svoju fantáziu a radosť z darčeka bude určite veľká.

darček pre ženuDarčeky pre ženy

Čo sa týka žien, veľa mužov vsadí na klasiku kozmetika, oblečenie, šperk, parfum a urobia dobre. Týmto darčekom sa poteší skoro každá žena, jednoducho je to stávka na istotu. Ale skúste trochu popremýšľať, aby ste ich tieto Vianoce naozaj prekvapili.

Ak rada pečie potešte ju novým kuchynským robotom, ak športuje krásnou novou taškou. Ženy majú rady divadlá, operu, balet. Mužov tieto podujatia vo všeobecnosti (česť výnimkám) moc nebavia, ale skúste sa premôcť, určite tým nejednu partnerku potešíte. Nová žehlička na vlasy, poukaz na nákup do jej obľúbeného butiku, obchodu, na masáž, fantázií sa medze nekladú.

Alebo sa s ňou dohodnite a kúpte si víkendový pobyt v peknom hoteli s wellnesom, vírivkou, lyžovačkou a ulahodíte nielen svojmu telu, ale upevníte si aj vzťah.

Tip: stále neviete, čo darovať svojim blízkym pod stromček? Tak sa skúste inšpirovať.

Čo darovať rodičov pod stromček?

Kupovať darček rodičom nie je med lýzať. Ak máte súrodencov môžete sa dohodnúť, že kúpite darček spolu. Nová kuchynská sada, obedová súprava, nová mikrovlnka, práčka, kávovar, televízor, alebo nábytok, ktorý dosluhuje. Toto sú však všetko eci z kategórie potrebné. AK chcete byť naozaj originálny, tak nájdite staré fotky a spravte im pekný nový album. Alebo kalendár, puzzle či obraz z vlastných fotiek, prípadne celú fotoknihu. Potešiť ich  môžete ak darčekovou poukážkou do kúpeľov, na masáže či wellness.

Hlavné je, aby ste nezabúdali o čom sú pravé Vianoce. Nie sú o drahých darčekoch, dôležité sú chvíle strávené s rodinou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.