Tovar predáva figurína

To, ako štýlovo váš tovar v predajni vyzerá, vo veľkom ovplyvňuje aj spôsob jeho vystavovania. Okrem moderných regálov zákazníkov zaujmú figuríny na oblečenie či módne doplnky, ktoré v mnohých prípadoch pôsobia reálne s vlastným štýlom a charakterom.

Figuríny „ušité“ na mieru

Je normálne, že nie každá predajňa vie investovať rovnakú sumu do vybavenia, a preto sa aj výstavné figuríny pohybujú v rozličných cenových hladinách. Veľkú úlohu v danej kategorizácii zohráva predovšetkým materiálové prevedenie figurín. Vyberať sa dá z laminátových, plastových alebo nerozbitných figurín odolných voči mechanickému poškodeniu. Figuríny zväčša stoja na sklenených, kovových alebo chrómových základniach a okrem klasických tvarov sú v ponuke aj „art“ figuríny a figuríny abstraktné. K lepšiemu obliekaniu figurín dopomáha magnetický systém, umožňujúci pohodlne odňať z tela jednotlivé končatiny a potom ich nasadiť späť. Je vhodné, ak sa štýl figuríny dokáže prispôsobiť dizajnu predajne. Určite treba byť v tomto prípade rozhodný a udržiavať pri vystavovaní tovaru jednotný štýl. Zmes rozličných figurín môže charakteru predajne viac uškodiť ako pomôcť. Tiež je dobré jednotlivé figuríny kombinovať aj s inými výstavnými prvkami, ako sú nápadité regály do predajní, vešiaky, stojany a pod. Ak máte problém zorientovať sa v bohatej ponuke predajňového nábytku, regálov a figurín, požiadajte o radu odborníkov, ktorí sú Vám k dispozícii a postarajú sa o návrh, výrobu, ako aj montáž. Vám v tomto prípade ostane viac času na realizovanie vlastných projektov.

Figurína je modelka

Figuríny vo výkladoch predajní plnia funkciu modeliek a modelov. Prezentujú ponúkaný tovar a lákajú nás vyskúšať si ho. Často nápaditý vzhľad figuríny dokáže zaujať skôr ako vystavované oblečenie a doplnky. Dámske, pánske a detské figuríny pôsobia luxusne s hlavou i bez nej, dôležité ale je, aby pôsobili dôveryhodne, čo sa tvarov a telesných proporcií týka. Luxusnejšie dámske i pánske figuríny sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a pózach, štýlové torzá a busty pomôžu tiež vystavovanému tovaru. Pozície figurín výrazne pripomínajú modelky pri fotografovaní. V moderných predajniach tento typ figurín vyzerá veľmi štýlovo, no rovnako tak môžu zaujať i modely bielej, čiernej alebo inej farby, ktoré umožnia vyniknúť vystavovanému tovaru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.