Tonerové kazety pre laserové tlačiarne. Čo by ste mali vedieť

Laserové tlačiarne zažívajú pomerne rýchly rozmach odkedy sa ich ceny stali dostupnejšie pre širšie masy. V čom vlastne spočíva rozdiel oproti atramentovým tlačiarňam a aké tonerové kazety do laserových tlačiarní kupovať sa dozviete v nasledujúcom texte.

Laserová tlačiareň je stále drahšia ako atramentová, keď sa pozeráme na obstarávaciu cenu. Lenže, keď začneme porovnávať cenu nákladov na tlač, tak dostávame takmer neporovnateľné hodnoty v prospech laserovej technológie. Tlačiarne využívajúce tonerové kazety sa začali objavovať aj v domácnostiach a dnes sa s nimi stretávame úplne bežne.

Náplne do laserových tlačiarni

tonery cartridge do tlačiarneKeď minieme farbu v atramentovej tlačiarni, tak jednoducho kúpime nový cartridge s farbou, čo býva častokrát veľmi vysoká investícia, hlavne pri najlacnejších modeloch. Ale ako je to pri laserových tlačiarňach? Nuž, pri laserových tlačiarňach to funguje obdobne, akurát sa kupujú tonerové kazety (tonerové cartridge, tonerové náplne či jednoducho len tonery). Originálne tonery nie sú práve najlacnejšia záležitosť, no okrem originálnych tonerových kaziet (náplní či tonerov), je na trhu aj široký výber kompatibilných kaziet alebo aj renovovaných tonerových kaziet.

Pri kúpe kompatibilov do laserových tlačiarni dbajte na kvalitu a spoľahlivosť, aby ste neskôr neľutovali a radšej stavte na overených predajcov. Medzi spoľahlivých predajcov tonerových kaziet patrí e-shop Tonery do tlačiarne, ktorý okrem kompatibilných tonerových kaziet ponúka aj renovované tonerové kazety, vrátane samotnej služby renovácie vašich kaziet. Samozrejmosťou je, že v prípade záujmu si môžete na stránkach predajcu zakúpiť aj originálne kazety do laserových tlačiarní.

Ako ušetriť na na toneroch do tlačiarne?

tonery do tlačiarne vam potalčia kryty mobilovKompatibilné tonery vám dokážu ušetriť nemalé množstvo peňazí pri kúpe novej náplne do laserovej tlačiarne. Celková úspora môže dosiahnuť až 70% nákladov na tlač.

V e-shope Tonery do tlačiarne nájdete bohatú ponuky fotopapierov a to nielen rôznych gramáží, ale i imitácií zlatého, strieborného, metalového, textilného či kamenného povrchu.

Okrem spotrebného materiálu pre laserové tlačiarne sa tento eshop zameriava aj na atramentové kazety pre tlačiarne, samostatný atrament pre atramentové kazety, farbiace pásky pre tlačiarne, kryty pre atramentové kazety tzv. „clipy“, či nažehľovačky na textil. K špeciálnej ponuke e-shopu patrí aj atrament pre 3D potlač.

Tip: využite akciovú možnosť potlače krytu svojho mobilu „ZADARMO“ a to s fotografiou podľa vášho želania. Medzi obľúbení služby e-shopu Tonery do tlačiarne patrí aj potlač krytov mobilných telefónov, iPhonov, tabletov či rôznych darčekových predmetov.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.