Tipy na vianočné darčeky z kategórie netradičné

Tipy na darčeky pod stromček sme tu už mali pre mužov aj ženy, rodičov aj deti. Lenže to boli také klasické veci. Ak chcete dosiahnuť to, aby tieto Vianoce boli pre vás a vašich blízkych výnimočnými a nezabudnuteľnými, skúste sa inšpirovať a siahnuť po netradičnom darčeku.

Chcete originálny darček pod stromček? Oslovte profesionálov

vianočné darčeky netradičnéMožno vás to prekvapí, ale existujú firmy, ktoré sa priamo na takéto akcie sústreďujú. Objednať si tam môžete prvotriedneho kuchára, ktorý vám priamo u vás doma uvarí obed, či večeru a k tomu vás ešte aj obslúži. Alebo si zaplatíte štylistu, ktorý vás pekne namaľuje, oblečie a spravíte si jedinečné fotky ako profesionáli. Ak váš drahý túži po zastrieľaní si na strelnici, jazde na štvorkolkách, vo Ferrari či jazde tankom, tak to nie je žiadny problém. Skúste pohľadať darček, ktorý bude zážitkom.

Skúste byť kreatívny a vymyslieť nejaký tematický víkend. V tomto prípade bude najlepším riešením zľavový portál či vyhľadávač zliav. Nájdete presne to čo vás zaujíma a ešte na tom aj niečo ušetríte.  Ak má vaša polovička rada prírodu, vyberte pobyt v horách. Ak zbožňuje kultúru, tak pobyt v nejakom historickom meste s divadelným predstavením nebude zlá voľba. Pre fajnšmekrov existujú aj hotely, ktoré vám požičajú dobové kostýmy a pripravia originálnu izbu aj večeru.

Darčeky môžu byť aj činnosť

let stíhačkou ako darčekMáte radi s partnerom adrenalínové športy? Vyskúšajte bungge jumping, tandemový zoskok, jazdu formulou, let vrtuľníkom, akrobatický let stíhačkou alebo simuláciu voľného pádu.

Zamerať sa môžete aj na rôzne kurzy, ktorými potešíte a podarujte novú skúsenosť. Zdá sa vám, že začína váš brat byť príliš rozmaznaný? Darujte mu kurz prežitia v zimnej prírode, to ho zocelí. Alebo si doprajte kurzy, ktoré môžete absolvovať spolu s partnerom. Vyskúšajte kurz varenia pre dvoch, maľovanie, degustáciu vín, kurzy potápania…Originálnym darčekom sa môže stať aj bodypainting  s následným fotením.

Ak patríte k ľuďom, ktorým nie je humor cudzí skúste sa zamerať na vtipné darčeky. Na internete nájdete veľké množstvo obchodov, ktoré sa špecializujú na takéto dary. Pri troške hľadania nájdete všetko od výmyslu sveta – držiak na nože vo forme woodoo bábiky, toaletný papier s potlačou sudoku či 500€ bankoviek, minigolf na toaletu a tak ďalej.

Chcete prekvapiť ? Darujte perlorodku, v ktorej sa ukrýva perla. K tomu máte aj náhrdelník, ktorý  je konštruovaný tak, aby bolo možné perlu ľahko vložiť dovnútra a nemohla sa stratiť. Týmto milým a vzácnym darčekom potešíte priateľku, sestru aj mamu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.