Sklady s vynikajúcou dostupnosťou

Nájsť si v hlavnom meste výhodné priestory na podnikanie nie je ľahké. Odradiť nás môžu nepriaznivé ceny prenájmov, ale aj zlá lokalita a celkový charakter priestorov. Často sme pre nedostatok miesta nútení pátrať zvlášť po skladových priestoroch, ktoré naplnia naše predstavy. Sklady na prenájom v blízkosti letiska sú obľúbené pre priestorovú a funkčnú variabilnosť.

Administratíva aj sklady na jednom mieste

Pochopiteľne, najlepšie by bolo podnikateľskú činnosť vykonávať v rámci jednej adresy, resp. mať všetky pracoviská blízko seba. Ak ste sa však tohto luxusu nedočkali, sklady prenajímané v blízkosti bratislavského letiska budete mať prinajmenšom poruke. Sú vynikajúco spojené s centrom mesta a bonusom je rýchle napojenie na diaľnicu D1. Kedykoľvek sa potrebujete do svojho skladu dostať vy alebo vaši klienti, s dostupnosťou zaiste nebudete mať problém. Ešte lepšie by však bolo vykonávať administratívu a vydávať tovar zo skladu v rámci jedného areálu. Aj v tomto prípade vás potešíme, pretože správca BTS Cargo & Hangar Services poskytuje na prenájom nielen sklady, ale aj kancelárie. Okolité priestranstvo, ako aj samotné skladové priestory, sú starostlivo udržiavané, a tak vám ako budúcemu nájomníkovi odpadajú starosti týkajúce sa správy. Jednoducho každý deň prídete do práce, pohodlne zaparkujete a môžete sa venovať svojim podnikateľským zámerom. A keď vyhladnete alebo sa rozhodnete zájsť na obed či kávu so svojím klientom, tiež nemusíte ísť ďaleko. Pri skladoch, ktoré máte prenajaté, sa nachádza cenovo dostupná reštaurácia, v ktorej sa môžu pravidelne stravovať i vaši zamestnanci. Areál je strážený 24 hodín denne, čo je už len čerešnička na torte.

 

VÝHODY: Dostupnosť letiska a blízkosť na diaľnicu – priaznivá cena – rôzne veľkosti priestorov – parkovanie v objekte

 

Variabilnosť skladových priestorov

Priestory, v ktorých by ste vykonávali administratívnu činnosť alebo skladovali tovar, sa dajú ľahko prispôsobiť vašim potrebám, čo sa priestoru a funkcií týka. Variabilnosť sa však dotýka aj zmluvných podmienok, ktorými sa správca BTS Cargo & Hangar Services snaží vychádzať svojim klientom maximálne v ústrety. Rozhodnutie prenajať si konkrétny sklad môže ovplyvniť najmä samotné vybavenie budovy, rozmer skladu alebo prítomnosť kuchynky. Podľa charakteru skladovaného tovaru vás bude taktiež zaujímať otázka vykurovania alebo klimatizácie, no zaiste zaváži aj fakt, či je sklad opatrený kamerovým systémom. V prípade, že potrebujete skladovať hodnotné druhy tovaru, vás tieto bezpečnostné opatrenia rozhodne potešia ešte viac ako to, že pod prísnym dohľadom SBS služby je celý vonkajší areál. Sklady na prenájom v bezprostrednej blízkosti letiska sa rozkladajú v šiestich budovách a celkovo zaberajú plochu vyše 6 000 m2. Mnohé priestory sú plne zrekonštruované, čo vám ako nájomcovi prináša vysoký komfort.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.