Šitie na mieru a inšpirácie na pekné bývanie, to je Dekoria.sk

Dekorácie a bytový textil sú dôležité súčasti každého bývania. Bez nich by bol náš príbytok síce  funkčný, ale chýbala by mu duša. Dekoria.sk vám s výberom pomôže.

bývanie, kuchyňa zariadenieKeď sa rozhodneme vybaviť interiér nášho domu či bytu, tak by sme to mali robiť uvážene, s citom pre detaily a s ohľadom na naše predstavy. Často však nato zabúdame a bezhlavo nakupujeme doplnky do domácnosti, ktoré sa nám ani moc nepáčia, ani nemajú presne tú funkciu či vlastnosť, ktorú požadujeme, hlavné je, že sme to našli rýchlo a za lacný peniaz.

Komfort pri nakupovaní sa v poslednej dobe dostáva do popredia a stavia sa aj nad samotnú cenu. Veď behanie z jedného kamenného štúdia do druhého pre pár kusov látky či porovnanie ich farieb je dnes už prežitok. Na druhej strane však internetové obchody ponúkajú bohatý výber materiálov aj farieb, ale…vždy je tu to ale. Nejako si nevieme predstaviť, ako to bude vyzerať naživo, prípadné predávajú len vo veľkých množstvách, čo je pre nás zbytočné. Lenže ani toto už neplatí všade.

Dekoria ponúka bytový textil a doplnky pre domácnosť revolučným spôsobom. Nájdete tu hotové výrobky ako záclony, závesy, rímske rolety, prehozy, poťahy na sedačky a stovky ďalších doplnkov. Zároveň však predáva aj látky na metre, takže šikovné gazdinky si môžu vyzdobiť svoje domáce hniezdočko doslova podľa chuti. A aby toho nebolo málo, tak na stránke www.dekoria.sk môže každý zákazník využiť jedinečnú službu šitie na mieru.

Uniformnosť už dávno nie je v móde. A vlastne ani nikdy nebola, bola to len jediná možná cesta. Šitie závesov, rímskych roliet alebo prehozov na mieru nikdy nebolo jednoduchšie. Celé je to detsky jednoduché, takže to zvládnete raz-dva.

Stačí si len vybrať, aký doplnok by ste si radi nechali ušiť, potom stačí zadať rozmery online na stránke dekoria.sk a za pár sekúnd vidíte cenovú kalkuláciu. Ani kamenné predajne vám nepripravia ponuku takto rýchlo.

Kalkulácia sa dá ďalej upravovať a prispôsobovať skutočne na mieru! Kvalita látky, veľkosti či podľa finančných možností. To je len zlomok, toho čo môžete prispôsobiť.  Šitie na mieru môžete využiť  na záclony, obrusy a kopec rozličných doplnkov.

Skúsenosť: ak si stále neviete predstaviť, ako bude vyzerať látka, ktorá sa vám páči na internete, tak si nechajte poslať jej vzorku domov. Je to bezplatné a vy vďaka tomu vždy trafíte správny odtieň alebo si overíte či vám je jej povrchová úprava príjemná na dotyk.

šitie na mieru, dekoria, rímske rolety

Tip na vkusnú dekoráciu príbytku

Ak hľadáte niečo originálne, čo by dodalo vášmu interiéru šmrnc a zároveň to malo aj užitočnú funkciu, tak sú pre vás ako stvorené rímske rolety. Vaše okná dostanú úplné nový švih.

Vymeňte nudné záclony a skúste sa vyhrať s rímskymi roletami. Sú ideálne do menších izieb, ale dajú sa skvele naaranžovať so závesmi v kuchyni, obývačke, spálni či detskej izbe. Podľa nálady a vkusy môžete zvoliť romantické vzory, možno niečo výstrednejšie alebo dať šancu jednoduchosti.

Dekoria ponúka zadarmo obrovské kvantá inšpirácií prostredníctvom fotiek, obrázkov, množstvo dekorácií izieb a rôznych predvedení interiéru a to všetko n jednom mieste. Je to neuveriteľná studnica nápadov a určite lacnejšie riešenie ako množstvo lifestylových či dizajnových časopisov, za ktoré treba platiť.

Desiatky látok, stovky tkanín, pútavý dizajn, moderný aj klasický strih, hravé farby a šitie na mieru. Dekoria.sk vás zasvätí do tajov bývania podľa predstáv.

doplnky bývanie

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.