Schudnutie a vyliečenie sa z alergií za 7-dní? Je to možné!

Znie to dostatočne bláznivo? Možno áno, ale výsledky hovoria niečo iné. Takéto skúsenosti majú totiž účastníci, ktorí sa zúčastnili detoxikačného pobytu s Miriam Latečkovou.

Čo je to detoxikačný pobyt?
Pobyt spojený s detoxikáciou je 7-dňový ozdravný pobyt, ktorý je zameraný na štyri hlavné oblasti – Zdravie, Vzdelanie, Relax a Cvičenie. Na tomto pobyte sa nekonzumuje žiadna tuhá strava  – všetko, čo účastníci konzumovali boli zeleninové a ovocné čerstvo lisované šťavy, špeciálne bylinné čaje na podporu detoxikácie a čistá, či citrónová voda.

Čoho je však na detoxikačnom pobyte dostatok je pohyb a cvičenie. Nie, žiadne dvíhanie činiek, či dlhé behy. Ale pravidelné a pokojné prechádzky v prírode, jóga a čchi-kung (čínske ozdravné cvičenie zamerané na dýchanie a relaxáciu). K tomu si pridajte pozitívne myslenie a zaujímavých ľudí a úžasne strávený týždeň máte naplánovaný.

pobyt4

Na detoxikačnom pobyte sa účastníci venovali hlavne sebe – spojeniu so svojim vlastným telom, premýšľaniu a relaxácii. Pretože každý z nás si občas zaslúži takýto čas, kedy nie je rušený inými povinnosťami a starosťami a môže sa sústrediť na svoje myšlienky. Tento čas sa okrem prechádzok a cvičení niektorí rozhodli venovať čítaniu – k dispozícii bola bohatá knižnica s knihami o zdravom životnom štýle, pôvode chorôb, prírodnom liečení, či motivačná literatúra.

Každý večer sa na pobyte diali rôzne prednášky o zdravej strave, o bylinnej liečbe, množstvo workshopov – napríklad bankovanie.

17884552_1494799457237787_8898818746435884933_n

 

Na čo je dobré absolvovať takýto detox?

Hovorí sa, že telo má samoliečiteľskú schopnosť a je to naozaj tak. Ak by sme naše telá nezaťažovali toxínmi, hektickým životným štýlom, alkoholom, nedostatkom spánku, znečisteným ovzduším a stresom – naše telo by si poradilo naozaj so všetkými nástrahami. Ale realita je trošku iná. Sme vystavení nadmernej záťaži a tá sa odzkadľuje v našom tele, ktoré následne trpí alergiami, ekzémami, zápchou, nadváhou.. Detoxikácia – alebo pôst na šťavách sa odporúča aspoň raz za rok na minimálne 6dní. To nám zaručí, že sa telo prečistí, naštartuje si svoje obranné mechanizmy a bude spoľahlivo fungovať.

 

Aké výsledky dosiahli účastníci pobytov?

Viacerí účastníci prišli na pobyt s nováčikovskými očakávaniami, niektorí však takéto pobyty už niekoľkokrát absolvovali u doktorky Fullovej a hľadali zmenu. Na pobyte boli zúčastnení ľudia vo veku od 30-65 rokov, muži aj ženy, ľudia s nadváhou, so zdravotnými problémami, ale aj takí, ktorí chcú svoje zdravie držať pevne v rukách a tieto pobyty absolvujú každoročne ako prevenciu, alebo dovolenku.

Najstaršia účastníčka pobytu Marta (65rokov) sa po pobyte vyjadrila takto: “Bola som už na 4 detoxoch. Spomínam si na ne, ale ten, ktorý robila Miariam Latečková Minárová (babičkina záhrada Nitra) bolo niečo,čo som doposiaľ do veku 64 rokov nezažila. Bola som na pobyte v najťažšom období môjho života a vďaka nej (a všetkých ktorí tam boli so mnou) som zasa na nohách.
OBROVSKÉ ĎAKUJEM!!!!!”

Marta sa tešila nielen z fyzickej zmeny, ktorú na pobyte dosiahla (schudla asi 5kg), ale aj zo psychického relaxu, ktorý jej pomohol zabudnúť na rodinné problémy s ktorými sa v tom čase vyrovnávala.

Iní účastníci po pobyte spomínali zlepšenie stavu pleti, skoncovanie so zápchou a nadúvaním, lepšiu koncentráciu a pod. Niektoré dámy zaujalo hlavne chudnutie – počas týždňa na šťavách schudli v závislosti od pôvodnej váhy od 3-7kg, čo ich veľmi potešilo.

detoxpobyt1-0048

Tieto výsledky sú presvedčivé a motivujúce, čo vy na to? Zúčastnili by ste sa podobného pobytu?

Ak áno, obráťte sa na stránku www.detoxpobyt.sk, kde získate všetky ďalšie informácie.
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.