Pripravte sa na leto

Teploty pomaly stúpajú, čo nám dáva nádej, že sa aj na tohtoročné leto môžeme tešiť. S najvyššou pravdepodobnosťou nás tak čaká slnečné a teplé počasie.

V posledných rokoch sa však aj na našom území môžeme čoraz viac tešiť až z tropických teplôt. Tie však nevyhovujú každému a najmä počas pracovného času je náročné udržať pozornosť, a tak trpí neraz aj naše zdravie. Aj keď často cestujeme k moru, kde je naše telo vystavené týmto teplotám, nie je dobré ak sa v tomto prostredí pohybujeme dlhší čas. Neraz je hlavným dôvodom kolapsov práve pracovné vypätie aj počas horúčav. Naši zamestnávatelia len ťažko robia ústupky a tobôž nie kvôli počasiu.

priprava-na-letoAvšak aj takéto extrémne počasie teší viacerých, a to najmä preto, že aj na vlastnej záhrade sa môžu dokonale opáliť a nemusia za letom cestovať stovky kilometrov. Znamená to tiež, že svoju letnú garderóbu môžete stále častejšie využiť aj doma, nielen pri mori. Tešiť sa tak môžeme na celé leto, nielen na dovolenku, i keď zmena prostredia prospeje asi každému.

V lete sa chceme prirodzene predviesť v čo najlepšom svetle, a to nielen na dovolenke. Určite už teda dbáte nielen o svoju postavu, vzhľad je pre nás dôležitý a najmä pod ľahkým oblečením je vidieť každý nedostatok. Nepreháňajte to však s diétami a radšej sa zamerajte na šport. Tak sa nebudete hanbiť ani za ochabnuté svalstvo.

Pred letom je však veľmi obľúbená aj laserová epilácia. Poskytuje totiž pohodlie a starosti s dorastajúcimi chĺpkami si robiť nemusíte ani na dovolenke, ani doma. O svoj vzhľad dbáme najmä kvôli mužom. Nielen v lete však chceme byť atraktívne a očariť opačné pohlavie aj krásnym úsmevom. Bieliace pásiky zabezpečia pekné zuby, no aj plné pery nemusia byť len snom. Spoliehame sa prevažne na make-up, no aj zväčšenie pier v Bratislave je dostupné a určite bude stáť za to.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.