Predvádzacie vozidlá: Aké výhody vám prinesie kúpa takéhoto auta?

Častou dilemou pri kúpe vozidla je, či si kúpiť nové, alebo jazdené. Univerzálna odpoveď na túto otázku neexistuje. Najlepším riešením je vybrať si tú možnosť, ktorá spĺňa vaše kritériá. Mnoho záujemcov ale zabúda ešte na tretiu možnosť, ktorú pokojne môžeme označiť ako zlatú strednú cestu. A tou je kúpa predvádzacieho vozidla. Na čo tieto automobily slúžia a aké výhody majú oproti novým či jazdeným modelom?

 

Ako predajcovia využívajú predvádzacie vozidlá

Autorizovaní predajcovia majú záujem čo najlepšie reprezentovať vozidlá značiek, ktoré ponúkajú. Okrem reklamy, špeciálnych podujatí či akcií pre verných klientov im v tom pomáhajú aj predvádzacie vozidlá. Tie slúžia ako prezentácia na všetkých týchto udalostiach a v niektorých prípadoch ich používajú zamestnanci predajcu. Takéto auto teda slúži viac ako vizuálny magnet než dopravný prostriedok. Aj preto sú väčšinou ako predvádzacie vozidlá používané modely s veľmi dobrou výbavou, zaujímavou farbou či vyššej triedy.

 

Predvádzacie vozidlá za skvelú cenu

Jednou z najväčších výhod pri kúpe takéhoto automobilu je cena. Predvádzacie vozidlá sa predávajú priemerne o pätinu lacnejšie ako nové vozidlá s tým, že počet najazdených kilometrov len veľmi výnimočne prekročí hranicu 20 tisíc. Vo väčšine prípadov sa ako predvádzacie vozidlo používa najnovší model, ktorý v čase predaja má rok, maximálne dva. Vďaka tomu sa nemusíte obávať o jeho technický stav ako v prípade kúpy auta z druhej ruky od majiteľa, ktorému nehrozí poškodenie dobrého mena ako v prípade autorizovaného predajcu.

 

Ďalšie výhody predvádzacieho automobilu

Predvádzacie vozidlá vám môžu priniesť nejednu výhodu aj v porovnaní novým autom. Jednou z nich je napríklad to, že na vami vybraný model nemusíte čakať, kým vám ho automobilka vyrobí. Vo Final-CD máme predvádzacie vozidlá značiek Opel, Peugeot a Citroen pripravené na okamžitý odber. Ďalej sa pri kúpe takéhoto automobilu nemusíte obávať, že počet najazdených kilometrov nie je skutočný. Autorizovaný predajca si takýto hazard so svojou značkou nemôže dovoliť. Naša spoločnosť si zakladá na maximálnej transparentnosti, aj preto v našej ponuke nájdete iba vozidlá, ktoré prešli dôkladnou technickou kontrolou.

 

Pozrite si naše predvádzacie vozidlá Peugeot, Opel a Citroen a objavte to, čo hľadáte.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.