Povinné vybavenie každého auta

Bez neho si už nevieme predstaviť ani jeden deň a predsa jeho starostlivosti nevenujeme toľko času, koľko by sme mali. Ak pravidelne jazdievate, či už do práce, alebo na výlety, mali by ste vedieť, že tieto veci, o ktorých si teraz povieme, jednoducho nesmú chýbať ani vo vašom aute.

 

Deflektory

 

Ak ste doteraz ešte nepočuli o deflektoroch, teraz je ten správny čas dozvedieť sa o nich. Deflektory môžete poznať aj pod pojmom protiprievanové lišty. Vyberáte si ich podľa konkrétnej značky automobilu, čiže ak máte auto Škoda, jednoznačne si vyberajte z ponuky deflektorov značky Škoda. Ich inštaláciu zvládnete aj sami. Sú lacné a výrazne vám pomôžu, ak ste tuhý fajčiar a nechcete mať zadymený interiér počas jazdy v aute. Ak ste túži po športovejšom vzhľade vášho auta, práve deflektory vám tento sen splnia. Deflektory sa predávajú v dymových farbách. Neprepúšťajú nebezpečné UV žiarenie a zabezpečujú prirodzenú cirkuláciu vzduchu v aute.

 

Gumené rohože do auta

 

Viete si predstaviť teraz v zimnom období, kedy je stále blato a na topánkach máte posypovú soľ, mať auto bez kvalitných gumených rohoží do auta? Práve oni ochránia interiér vášho auta od špiny a okrem toho zachytávajú vodu vznikajúcu roztopením snehu na podrážkach topánok. Ak nemáte žiadne, poprípade máte v aute len koberčeky, na zimu si tieto koberčeky rozhodne vymeňte za účinnejšie gumené rohože.

 

Vaničky do kufra

 

Aby vám všetok obsah v kufri nebehal z jednej strany na druhú, odporúčame vám vložiť si tam dobrú gumenú vaničku do kufra. Tá zabráni tomu, aby sa vám v kufri niečo rozbilo, pomiešalo. Túto vaničku využijete už teraz v zimnom období, keď pôjdete napríklad na lyžovačku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.