Pohodlná a rýchla preprava na letisko do Viedne

V prípade že sa ešte chystáte na neskoršiu dovolenku k moru je takmer isté, že pôjdete letecky.

Najväčšie letisko v blízkosti Slovenska je to viedenské. Je aj veľmi často využívané Slovákmi a pre Bratislavu je to skoro ako domáce letisko. Nie je problém na Schwechate počuť slovenčinu, naopak je to veľmi bežné. Problémom ale býva doprava na letisko.

Existuje viacero spôsobov:

Prvým je zobrať vlastné auto a nechať ho zaparkované po dobu dovolenky v miestnom parkovacom dome. Tí z Vás ktorí to už skúsili vedia, že je to síce pohodlné ale veľmi drahé riešenie. Málo parkovísk je drahších ako sú tie pri letiskách.

Ďalšia možnosť je poprosiť nejakého kamaráta alebo rodinného príslušníka aby Vás odviezol. Niekedy sa to dá, ale často krát sa v daný moment nikto nenájde. Buď máte odlet v pracovných hodinách a všetci sú v práci, alebo letíte neskoro v noci.

Existuje ale pohodlné, rýchle a bezpečné riešenie. Je ním taxi z Bratislavy do Viedne. Spoločnosť Limousineway sa v tejto oblasti pohybuje už dlhodobo a má kvalitné referencie. Skúsení vodiči, občerstvenie v cene, rýchlosť a bezpečnosť. Čo viac si môžete priať. Snáď iba biokrby ešte neponúkajú vo svojich autách:)

Výhody: Rýchlosť, bezpečnosť, 24-hodinová dostupnosť, výhodná cena.

Jedná sa o naozaj veľmi elegantné riešenie Vašej dopravy na letisko. Samozrejme je možné si službu objednať aj opačným smerom a Váš osobný šofér Vás počká po prílete z dovolenky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.