Pneumatiky a disky za skvelé ceny.

Pneumatiky a disky na osobné automobily, motorky, či nákladné autá, dokážu ubrať z peňaženky nejaké to euro, ale ak viete kde hľadať, tak na ne nemusí padnúť celá vaša výplata. Ak hľadáte kvalitu a rozumné ceny, tak by ste mali navštíviť špecializovaný e-shop www.falconia.sk. Prečo? Hneď sa dozviete.

Máte problém s výberom nových pneumatík?

Spoľahlivé pneumatikyMnoho motoristov sa do údržby svojich vozidiel moc nerozumie. Často sa to prejavuje hlavne pri výbere nových pneumatík či diskov. Nechajú si poradiť len od kamaráta a potom to často ľutujú.

Spoločnosť Falconia spol. s.r.o. sa práve preto snaží zužitkovať svoje dlhoročné skúsenosti s predajom pneumatík a diskov koncovým zákazníkom prostredníctvom svojho obchodu. Ponúkame široká škálu overených výrobcov a značiek za skvelé ceny, aké inde budete hľadať len veľmi ťažko.

Nemáme problém ani s tým, keď nepotrebujte celú sadu kolies. Nenútime vás do objednávok viacerých kusov ani nepodmieňujeme odoslanie tovaru minimálnou cenou nákupu, ako niektorí predajcovia. Jednoducho vám predáme len to čo naozaj potrebujete, pretože my sa prispôsobíme vám. Nie naopak. Stačí si len vybrať z našej bohatej ponuky pneumatík a diskov.

Máte už vybrané konkrétne pneumatiky či disky a nikde na celom internete ich nemôžete zohnať a dokonca ich nemáme ani my v našej ponuke? Nevadí, napíšte nám a my spravíme všetko preto, aby sme ich zohnali v expresne krátkom čase. Máme totiž širokú škálu dodávateľov, s ktorými udržujeme dlhoročne dobré vzťahy, takže nás len tak nejaká požiadavka nezaskočí.

Tip: Ak bývate v Bratislave, tak neváhajte a využite dodanie priamo k vašim dverám vo vami zvolenom čase a zadarmo! Ak nie ste z hlavného mesta, tak vám pneumatiky pošleme kuriérom hneď na druhý deň po prijatí objednávky, ak máme tovar skladom. Na nič nečakáme, pretože vieme, že váš štvorkolesový tátoš si zaslúži len to najlepšie obutie.

Môžem sa spoliehať pri výbere pneumatík a diskov len na štítky?

Hliníkové disky Autec za najlepšie ceny na falconia.skAj keď sa môže zdať, že výber diskov a pneumatík je od minulého roka jednoduchý, vďaka klasifikačným štítkom, tak vedzte, že poskytujú len základné informácie. Konkrétne ide o spotrebu paliva, priľnavosť na mokrom povrchu a vonkajšiu hlučnosť. Sú to síce užitočné informácie, no vás by najviac mala zaujímať životnosť, jazdná stabilita a brzdné vlastnosti na suchu. Vysvetlivky štítkov z pneumatík, ale aj ďalšie dôležité faktory, ako vybrať pneumatiky nájdete v našom sprievodcovi.

Rada: ak hľadáte kvalitné disky kolies, tak by vás mohli zaujať hliníkové disky Autec. Kolesá od spoločnosti Autec sú veľmi moderné, štýlové a vyrábané najmodernejšími postupmi, takže sú aj skutočne odolné. Navyše ich máme za najlepšie ceny na trhu! Presvedčte sa o tom sami.

Ak máte akúkoľvek otázku alebo potrebujte poradiť, neváhajte a kontaktujte nás. Veď sme tu práve nato – www.falconia.sk.

2 komentárov pre “Pneumatiky a disky za skvelé ceny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.