Oživte vašu domácnosť prírodnými prvkami

 

Máte pocit, že vaša domácnosť je už nemoderná a hľadáte spôsob ako ju zmodernizovať, teda určitým spôsobom oživiť bez toho, aby ste väčšinu nábytku vyhadzovali? Oživte svoju domácnosť práve prírodnými prvkami, doplnkami a uvidíte, že vaša domácnosť dostane druhý dych.

 

Dlažba v imitácia dreva

 

Ak vám ale drevené parkety nepasujú do priestoru, resp. sa bojíte, že by sa rýchlo znehodnotili, ponúkame vám skvelú alternatívu – modernú dlažbu v imitácii dreva. Z dreva si berie to najlepšie. Aj sám výrobca tejto dlažby to tvrdí. Je charakteristická vysokou odolnosťou, štýlovosťou, funkčnosťou a prijateľnou cenou. Ľahko sa udržiava a je vhodná do interiérov s podlahovým kúrením. Je vhodná najmä do kuchyne, kúpeľne, ale aj na terasové priestory, kde vám môže hroziť poškodenie vodou.

 

Ak ste plánovali výmenu staršej podlahy za novú, odporúčame vám práve tento typ podlahy. Prírodné prvky sa zachovajú a získate tak podstatne kvalitnejšiu podlahu ako ste mali doteraz.

polopate.sk_drevenadlazba

 

Drevený obklad stien

 

Ak vás fádne steny nudia a chcete ich oživiť, odporúčame vám siahať po tatranskom profile. Tento obklad so vzorom perodrážky je kvalitný, nadčasový a skvele sa hodí do obývačky, ale i do predsiene, jedálne. Steny budú vyzerať podstatne krajšie a navyše budete mať pocit, ako by ste boli na obľúbenej horskej chate ďaleko v horách.

 

Všade samé kvety

 

Váš domov dokážete oživiť aj čerstvými kvetmi, poprípade doplnkami so vzormi kvetov. Odporúčame vám kúpiť si kvalitné originálne krištáľové vázy, do ktorých budete pravidelne kupovať čerstvé kvety. Postačia vám aj suché kvety.

Ak vám veľké množstvo vázičiek s kvetmi príliš nevonia, dajte si spraviť, poprípade si kúpte obraz s kvetmi na plátne. Skvelo sa hodí nielen do obývacej izby, ale i do kuchyne, kde bude ladiť s kuchynskou dlažbou.

 

polopate.sk_oziveniedomu

 

Ak žijete v centre mesta, o to viac oceníte prírodné prvky a prepojenie s prírodou. Inšpirujte sa našimi radami a uvidíte, že váš domov bude vyzerať opäť moderne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.