Ochráňte svoj domov pred krádežou: Tieto bezpečnostné prvky by vám nemali chýbať!

Nie je tajomstvom, že vlámaní je na Slovensku čoraz viac. Krádežiam sa dá však zabrániť vďaka správnemu zabezpečeniu domu. V dnešnej dobe sa neoplatí vlastniť dom alebo chatu bez toho, aby ste sa poistili pred vlámaním domovými alarmami, ktoré váš dom “strážia” bez toho, aby ste čokoľvek robili. Vďaka zabezpečovacím systémom do domu máte istotu, že je váš príbytok dokonale chránený a v bezpečí. Nemusíte sa obávať výpadku ani vo chvíli, keď vypadne elektrina, elektronický zabezpečovací systém má totiž vlastný zdroj napájania, takže vás nenechá “v štichu” za žiadnych okolností. Naše poplašné zariadenie do domu jednoducho myslí na všetko. A práve tento pocit je na nezaplatenie, čo poviete?

S čím všetkým vám takýto zabezpečovací systém ešte pomôže?

Ochráni pred vlámaním a krádežou vďaka pohybovým a mechanickým detektorom, samozrejmosťou sú tiež detektory na okná, dvere a detektory pre detekciu požiaru. To však nie je všetko, môžete si tiež zabezpečovací systém rozšíriť o teplotné detektory, plynové detektory, záplavové detektory a detektory zabezpečujúce bezpečie osôb. Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú mať svoj domov stopercentne v merku, vhodné je zadovážiť si do domácnosti aj monitorovacie prvky, ktoré dokážu ovládať aj kúrenie, zavlažovanie, kamerové systémy či klimatizáciu, pokojne aj počas toho, ako si užívate dovolenku.

Skontrolujte, čo sa v objekte dialo a majte prehľad aj o spotrebe

Alarm do domu vás ochráni pred krádežou či vlámaním, kontrola spotreby zas pred zbytočnými energetickými stratami. Elektronický zabezpečovací systém môžete využiť aj na evidenciu toho, v akom stave je váš dom počas toho, ako sa v ňom nenachádzate, dokáže vám tiež zmapovať aj spotrebu elektriny, vody či tepla. Ak si potrpíte na presnosť a šetríte napríklad elektrickú energiu, dokáže vás oboznámiť aj o prekročení limitov, ktoré ste si stanovili.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.