Nebuďte sám

Naša práca a kariéra nás často zamestnáva na plný úväzok. Neraz tak naše súkromie odkladáme na „neskôr“, no neraz sa stane, že sa „neskôr“ zobudíme a zistíme, že sme niečo zmeškali.

Untitled-6

Nájsť tak ten správny čas na založenie rodiny a všetko skĺbiť aj s pracovnými povinnosťami nie je jednoduché. Často sa nám táto predstava zdá vzdialená a vravíme si, že na to máme ešte dostatok času, no neraz následne chceme všetko vyriešiť takmer okamžite. Všetko však chce svoj čas, a tak nás neraz prepadne úzkosť z toho, že sme o túto možnosť prišli úplne.

O biologických hodinách hovoriť nebudeme, povieme iba toľko, že aj mužom tikajú, i keď pomalšie ako ženám. Nechcete sa predsa stať po prvýkrát otcom až po päťdesiatke?! Niekedy ale nie je dobrým riešením ani unáhlenie závažných rozhodnutí. Manželstvo netreba brať na ľahkú váhu. Nejde o niečo, čo ak sa Vám znepáčiť jednoducho vymeníte. Počet rozvodov však aj napriek tomu stúpa, no dôvodov je viacero. Jedným môže byť nízky vek pri uzavretí manželstva, no ak ho odkladáte, je o to ťažšie prispôsobiť sa potrebám a predstavám o bežnom živote niekoho iného.

Rozvod však už nie je taký zriedkavý, no to neznamená, že si už lásku nezaslúžite. Nadviazať nové vzťahy je však pomerne komplikované, no pomôcť nájsť svoju lásku môže aj zoznamka pre rozvedených. Už predsa viete, čo vlastne hľadáte a čo naopak neviete tolerovať.

Možno si však poviete, že na nejaký čas si radšej dáte so vzťahmi pokoj. Po sklamaní je ťažké opäť získať dôveru, no každý z nás má aj iné potreby. Týmto môže vyhovieť aj erotická zoznamka. Prirodzene však pri tomto type dbáme na diskrétnosť, naše súkromie sa predsa netýka nikoho iného len nás.

Ak však dávate prednosť skutočnému vzťahu, nič neprikrášľujte. Stretnutiu sa nevyhnete a meškanie taktiež neurobí dobrý dojem. Čas si teda strážte na svojich pánskych hodinkách.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.