Najmodernejšia manipulačná technika do skladu a výrobných hál

Je dôležitou súčasťou skladových priestorov firiem podnikajúcich v priemyselnom odvetví, no viaceré podnikateľské subjekty sú nespokojné s kvalitou manipulačnej techniky. Ohrozujú nielen celkový chod výroby, ale aj export tovaru k dodávateľom.

Ak potrebujete novú manipulačnú techniku do skladu, poradíme vám, ako si vybrať kvalitnú, ktorá vám vydrží dlhé roky aj pri nepretržitej prevádzke.

Plošinové vozíky

Pevné plošinové vozíky umožňujú zamestnancom v sklade a vo výrobnej hale manipulovať s ťažkým nákladom. Zákazník si môže vybrať z bohatej ponuky kvalitných plošinových vozíkov, ktoré sa predávajú v rôznych veľkostiach. Stačí si len určiť dĺžku a šírku vozíka.

Pri výbere nového plošinového vozíka si všímajte najmä kvalitu plochy, na ktorú sa bude umiestňovať nadrozmerný náklad a kvalitu kolies plošinových vozíkov. Celková váha prepravovaného materiálu na vozíkoch bude premiestnená predovšetkým na kolesá, preto si dávajte pozor, aby vaše nové plošinové vozíky mali pevné kolieska. Odporúčame vyberať predovšetkým plošinové vozíky s polyuretánovými kolieskami a plnými kolieskami.

Manipuláciu s plošinovými vozíkmi vám uľahčia madlá. Vyberajte preto také vozíky s pevným, ideálne aspoň s jedným madlom.

Rudle

Manipulačná technika vhodná skôr do skladových priestorov, kde potrebujete premiestniť krabice, sudy, ťažké balíky, popolnice, nadrozmerné koše. Vyberajte ich predovšetkým podľa maximálnej hmotnosti a podľa využitia. V ponuke kvalitných rudiel nájdete aj šikovné skladacie, ktoré vám ušetria miesto v sklade. Nájdete tam aj schodiskové rudle, ktoré vám uľahčia presun nákladu po schodoch.

Kvalitné univerzálne rudle s pevnými kolesami by mali byť súčasťou vášho skladového priestoru, preto rozhodne nepodceňujte výber tejto hojne nakupovanej manipulačnej techniky a vyberajte si také, ktoré vám nielen hmotnosťou budú vyhovovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.