Najlacnejšie atramentové kazety do tlačiarne? Skúste kompatibily

Atramentové tlačiarne si stále udržujú svoju popularitu, ktorú získali vďaka spoľahlivosti a hlavne veľmi priaznivej nadobúdacej cene.

Mnoho domácnosti i menších kancelárii stále preferuje tlačiarne na atramentové kazety, pretože si ich môžu zadovážiť doslova už za pár centov (napr. obľúbené kazety kompatibilné s Epson T0711, T0712, T0714 môžete v e-shope „Tonery do tlačiarne“ dostať už za 0,99 €).

náplne do tlačiarneAtramentové tlačiarne sú stále populárne

Nízka cena je silné lákadlo, lenže potom príde chvíľa, keď miniete farbu a musíte kúpiť novú. Vtedy vám neraz spadne sánka, pretože cena originálnych kaziet je pekne mastná. Mnoho zákazníkov sa nechá zlákať cenou tlačiarne a dopredu si nezistia informácie o náhradných náplniach pre svoj model.

Náklady na tlač u najlacnejších tlačiarni naozaj neraz presahujú nákupnú cenu samotnej tlačiarne. Prečo ich teda ľudia stále kupujú? No buď skutočne potrebujú tlačiť len menšie objemy dokumentov alebo vedia, že exituje jednoduché a lacnejšie riešenie vo forme kompatibilných tonerov.

Aký je rozdiel medzi originálnymi a kompatibilnými kazetami do tlačiarne?

farby do tlačiarneAtramentové kazety a atramentové náplne, nazývané aj atramentové cartridge, patria aj v súčasnosti medzi najpoužívanejší a najpredávanejší spotrebný materiál pre tlačiarne. Okrem originálnych atramentových kaziet, ktoré pochádzajú priamo od výrobcu a sú typické vysokou cenou, existuje na trhu i množstvo kvalitných kompatibilných tonerov. Ide o náplne do tlačiarne, ktoré nie sú priamo od výrobcu tlačiarne, ale okrem jeho loga im nič iné nechýba – kvalita tlače je porovnateľná, iba cena je omnoho nižšia. Okrem toho v mnohých prípadoch je objem ich náplne i viacnásobne vyšší, ako je tomu pri originálnom catridgi.

 

Skúsenosť

Kvalitné kompatibilné tonery vám dokážu ušetriť až 70% nákladov, ktoré by ste vynaložili za originálne atramentové catridge pri zachovaní vysokej kvality tlače. Medzi zabehnuté firmy, ktoré takéto atramentové kazety a náplne má vo svojej ponuke patrí aj spoločnosť Fy Grand – MS, s.r.o., ktorá ich pre malospotrebiteľov predáva prostredníctvom e-shopu Tonery do tlačiarne [/biginfopane]

Medzi najžiadanejšie kompatibilné atramentové kazety patria hlavne náplne určené pre tlačiarne výrobcov Brother, Canon, Dell, Epson, HP, či Lexmark. V ponuke e-shopu „Tonery do tlačiarne“ nájdete nielen kompatibilné atramentové kazety a náplne, ale i renovované či originálne náplne. V súčasnom období patria medzi najžiadanejšie atramentové kazety a náplne Brother 1000, Brother 1100, Brother 1180, Canon PGI-520, Canon PGI-550, Canon PGI-525, Epson T0711, Epson T1281, Epson T1811, Epson T7011, HP-364, HP-301, HP-300, Lexmark 1 a Lexmark 16.

Obchod Tonery do tlačiarne ponúka v rámci Slovenska jeden z najširších sortimentov spotrebného materiálu pre atramentové i tonerové tlačiarne. O spoľahlivosti predajcu hovorí aj fakt, že poskytuje svojim zákazníkom bezplatné profesionálne poradenstvo v danej problematike.

potlač obalov a krytov mobilných telefónov

Tip: ešte stále trvá akcia, v ktorej môže využiť službu „bezplatnej potlače“ telefónneho krytu zakúpeného v e-shope Tonery do tlačiarne, prostredníctvom sublimačnej 3D a 2D technológie. Na potlači je potrebné iba poslať vašu fotografiu, ktorú chcete umiestniť na kryt telefónu. Pozrite si viac o tejto akcii.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.