Máte doma nádejného športovca?

Dnešné deti a mládež našli svoju záľubu najmä v internete, moderných technológiách a samozrejme televízoroch. Hodiny a hodiny denne tak trávia pozeraním do obrazoviek, čo prirodzene neprospieva ich vývoju, ani zdraviu.

Práve tu by sme mali zasiahnuť my a dozrieť na to, aby svoj čas trávili zmysluplne. Aj keď vonku nie je práve pekné počasie, vždy sa dá aj doma nájsť pekná spoločenská hra, ktorá prospeje viac, ako len bezduché sledovanie televízie, či surfovanie po internete. K správnej zábave by sme ich teda mali viesť my rodičia.

Deti potrebujú nielen učenie, či čítanie kníh. Majú veľa energie, ktorú si jednoducho musia niekde vybiť. Ak to nebude ihrisko, „uspokoja“ sa aj s počítačovými hrami, no práve tu môžu spadnúť do agresívnych hier, plných násilia. Ak však nechcete, aby sa Vaše dieťa len tak potulovalo po okolí, veľmi populárne sú stále aj rôzne športové krúžky. Práve tu sa môže aj Vaše dieťa naučiť nielen vydať svoju energiu vtedy, keď je to potrebné, ale sa naučí aj disciplíne a rešpektu k autoritám. Naviac sa však zabaví a nájde si aj nových priateľov. Nechajte teda aj svoju ratolesť snívať o úspechoch svetových hviezd, aj to môže byť tá správna motivácia.

Medzi obľúbené tímové športy patrí jednoznačne aj hokej. Ten nie je práve lacný, pretože nestačí len jedna lopta a kúsok trávnika. Vyžaduje si teda viac investícií a zrejme aj hokejové dresy zaplatíte Vy, no ide predsa o radosť Vášho dieťaťa.

Počítať tiež musíte aj s cestami v prípade zápasov. Ak sa však angažujete viac, ako iní rodičia, zrejme sa tak trochu splnil aj ten Váš sen. Najmä v prípade zápasov v cudzích mestách nie je na škodu, ak viete kde sa ubytovať. Potom nájdete jednoducho ubytovanie v Bojniciach, alebo v inom meste. Aj stránka pilgrimtours.sk ponúka výber ubytovania aj v Bratislave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.