Kvalitné slovenské výrobky – jezkovedarceky.sk

Kvalita tovarov v obchodoch je v poslednom čase diskutabilná. Platí to pre potraviny, oblečenie, hračky či vlastne väčšinu tovarov na pultoch kamenných predajní, ale aj v ponuke internetových obchodov. Lenže my stále veríme, že kvalita niekde musí byť. Preto sme sa na Polopate.sk rozhodli po nej pátrať.

kvaltiná slovenské výrobky jezkovedarceky.skNedávno sme písali článok o tom, že niektoré hračky, ktoré kupujeme našim deťom bývajú nebezpečné. Článok mal veľmi pozitívny ohlas, a preto sme sa rozhodli v téme kvalita nakúpu pokračovať.

V tomto texte sa okrem iného spomína fakt, že prevažná väčšina škodlivých hračiek sa dováža z krajín mimo únie, takže nie sú tak prísne kontrolované pri výrobe, ale až pri dovoze. Lenže nie všetko sa dá zistiť hneď pri prvotnej kontrole, takže častokrát sa závadné tovary dostanú na trh a až v prípade zistenia nedostatkov sa dodatočne sťahujú z predaja.

Neplatí to však len o hračkách, rovnaká situácia je aj pri ostatných tovaroch. Sú síce lacné, no kvalita nebýva príliš valná.  Práve toto nás inšpirovalo k tomu, aby sme vás informovali, že aj na Slovensku máme kvalitných výrobcov, ktorí dbajú na kvalitu a nie sú zbytočne predražení. Netrvalo dlho a na našu výzvu zareagoval prvý obchod www.jezkovedarceky.sk, o ktorom vám radi povieme viac.

jezkovedarceky.skKvalita sa predáva sama, tak prečo ste o tomto e-shope ešte nepočuli? Ako to už býva, keď máme na Slovensku niečo naozaj svetové, tak o tom vieme pramálo. Lenže v zahraničí o tom vedia veľmi dobre, o čom svedčí fakt, že až 80% výrobkov od firmy Ing. Janka Matyašovská – w.a, končí na trhoch v západnej Európe.

Úspech tkvie podľa Janky Matyašovskej, majiteľky firmy a prevádzkovateľky e-shopu jezkovedarceky.sk v tom, „že s výnimkou ponuky materiálov je celý sortiment v našom e-shope tvorený našimi vlastnými výrobkami a väčšina výrobkov pochádza z našej návrhárskej dielne. Všetky výrobky sú vyrobené výlučne s použitím materiálov vyrobených na Slovensku, príp. v krajinách záp. Európy.“

jezkovedarceky.skMožno je to na slovenské pomery nezvyklé, ale jezkovedarceky.sk sa naozaj nesnažia bojovať o zákazníka najnižšími cenami výrobkov pochybnej kvality. „ Našim zákazníkom núkame slušný tovar za slušnú cenu, ktorú si môže dovoliť každý a zároveň môžeme pokojne spávať, pretože vieme, že sme im predali to, čo by sme si kúpili my sami.“

V ponuke e-shopu nájdete rozličné doplnky a drobnosti, ktoré nájdu uplatnenie v každej domácnosti alebo spravia radosť vašim najbližším. Napríklad, keďže sa blížia Vianoce, tak by vás určite potešili  ručne vyrábané vianočné dekorácie a ozdoby. Sú naozaj originálne a budú vám spoľahlivo slúžiť po mnoho rokov. Presvedčte sa samy.

Ak máte aj vy obchod, alebo poznáte predajcov či výrobcov originálnych slovenských výrobkov, ktorí si zakladajú na kvalite, tak nám dajte vedieť. Radi o nich napíšeme, aby sa o nich dozvedelo čo najviac ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.