Komfortné ležadlo SeeTee

Leto je pred dverami a k nemu neodmysliteľne patrí  oddych a pohoda. Niekto rád trávi svoj voľný čas v záhrade, niekto pri mori, iní holdujú turistike. Každý má rád niečo iné. Ale všetkých spája jedno a to je oddych.  Lenže ako zabezpečiť dostatočné pohodlie, nech ste kdekoľvek?

Odpoveď je SeeTee. Skutočne pohodlný nafukovací vak, ktorý využijete k vode, do záhrady, na turistiku, ale i na festival a dokonca ho využijú aj vaše ratolesti. Jednoducho má všestranné využitie.

Rýchle a ľahké nafúkanie

Zabudnite na nekonečné fúkanie, tento vzduchový vak skutočne ľahko a rýchlo premeníte na komfortné ležadlo. Stačí pár pohybov a za pár sekúnd je pohovka na svete. Vypustenie je rovnako ľahké a rýchle a navyše, keď ho už nebudete potrebovať, môžete ho zabaliť do malého vaku a jednoducho schovať.

Spoločník na dovolenku

Lazy bag je skvelým spoločníkom aj na dovolenku. Predstavte si pohodu, vodu, slnko .. Krásna predstava, však?! Avšak túto predstavu pokazí pomyslenie na nepohodlné ležanie na kamienkoch, ktoré sa rozprestierajú pod osuškou. A čo také dotieravé mravce? Tak s tým je už koniec! Nafukovacie sedacie vaky vám doslova spríjemnia pohodlie na dovolenke. Môžete sa na nich opaľovať, alebo ich môžete využiť ako nafukovacie ležadlo do vody. Dokonale sa prispôsobí vášmu telu a môžete sa tak sústrediť čisto na oddych. Jeho jedinečný vzhľad zaručí, že vás nikto neprehliadne.

 

Festival plný komfortu

Holduješ festivalom? Tak potom by SeeTee rozhodne nemal chýbať v tvojej výbave. Môžeš ho jednoducho zbaliť a vziať so sebou. Súčasťou vzduchového vaku je i transportný obal s praktickým popruhom, ktorý si jednoducho prehodíš cez plece. Ak pravidelne chodíš na festival, potom vieš, že veľakrát príde na rad otázka, čo s cennými vecami. Výrobcovia mysleli i na to a pri dizajne navrhli skutočne praktické vrecko na tablet či telefón. SeeTee je naozaj úžasný, však?! Teraz ti ostáva už len sa tešiť na festival plný komfortu.

Deti si ho zamilujú

Lazy bag je úžasným spoločníkom i pre vaše ratolesti. Vďaka žiarivým farbám si ho vaše deti okamžite zamilujú. Nemusíte sa báť o ich bezpečnosť, pretože tá je dostatočne zabezpečená. SeeTee je vyrobený z odolného, vysoko kvalitného ripstop nylonu. Deti sa môžu na ňom hrať, ale aj oddychovať. Je vhodným moderným doplnkom do každej detskej izby. Ak nemáte dostatok miesta nezúfajte, jednoducho ho stačí vyfúknuť, zbaliť do malého vaku a schovať.

Využiť toto komfortné ležadlo môžete na množstvo spôsobov a navyše vám nezaberie veľa miesta. SeeTee musíte jednoducho mať!

banner_3800078f328a0c38

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.