Jedlo a pitie v Žiline

Dobré jedlo a pitie obľubuje azda každý z nás. Nájsť ale kvalitnú reštauráciu nie je vždy jednoduché. Obzvlášť to platí v prípadoch keď nie sme vo svojom vlastnom meste, ale sme na výlete prípadne služobnej ceste mimo domova.

V prípade že Vašou destináciou je metropola severo-západného Slovenska Žilina tak už ďalej nemusíte hľadať. Predstavíme Vám dve výborné žilinské reštaurácie s ponukou kvalitného jedla ale aj výnimočného pitia. Reštaurácie sa nachádzajú v mestskej časti Hliny.

Domácim dobre známa piváreň Máj je po nedávnej rekonštrukcii a obnove interiéru. Je otvorená už od deväťdesiatych rokov, a preto veľmi známa v širokom okolí. Okrem kvalitného denného menu sú k dispozícii rôzne slovenské a české pivá. Možnosťou je tiež rozvoz jedla a pizze v prípade že aktuálne nestíhate prísť osobne do priestorov reštaurácie.

Druhým podnikom je reštaurácia Special Junior Pub. V tejto reštaurácii je podobne okrem jedla kladený dôraz aj na nápojový lístok. Špecialitou je beer and wine shop. Ako už z názvu vyplýva jedná sa o ponuku kvalitných pív a vína. Veľká časť ponuky vín sa zameriava na kvalitné slovenské značky ako napríklad Pavelka a Syn, víno Kmeťo alebo víno Miroslav Dudo. Pre spestrenie ponuky sú ďalej v ponuke aj nemecké a talianske vína. Po konzumácii alkoholu sa ale celkom určite vyhnite šoférovaniu.

K dispozícii sú pohodlné taxi služby ako Limousineway. Kvalitní šoféri a rýchle a bezpečná autá Vás odvezú podľa požiadaviek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.