Hra, ktorá zabaví všetky generácie

Začína sa zimné obdobie, kedy väčšinu svojho času strávime vo vnútri. Namiesto outdoorových aktivít musíme vymýšľať také aktivity, ktoré zabavia našu myseľ, zaženú jesenné depresie, ale pomôžu nám aj zrelaxovať. Jednou z takýchto hier sú aj puzzle. Je to hra, ktorá zabaví všetky generácie.

Puzzle pre deti

Puzzle nie sú len hrou pre dospelých, ale rozveselia aj detské oči. V hračkárstvách nájdete rôzne drevené detské puzzle s menším počtom dielikov, ale zároveň s väčšími rozmermi dielikov. Nehrozí riziko prehltnutia a zároveň sú vyrobené zo zdravotne nezávadného materiálu. Novinkou sú pekné svietace puzzle, ktoré vaše dieťa zaujmú nielen zaujímavým výberom motívov, ale aj samotným svietením. Vaše dieťa bude spokojné s takouto vizuálne zaujímavou hračkou a vy ako zaneprázdnený rodič oceníte hračku, ktorá bude s vašim dieťaťom rásť.

Vedeli se, že detské puzzle rozvíjajú jemnú motoriku dieťaťa a trénujú jeho trpezlivosť?

Puzzle pre dospelých

Svietiace puzzle sú síce lákadlom aj pre dospelých, tých však viac potešia puzzle s väčším počtom dielikov. Najlákavejšie sú práve najväčšie puzzle 5000 s peknými krajinkovými motívmi, ale potešia aj panoramatické puzzle 5000. Z takýchto puzzle si môžete vytvoriť aj obraz na stenu. Stačí si kúpiť lepidlo na puzzle a kvalitný rám, do ktorého pozliepané puzzle zarámujete.

Miesto, kde puzzle poskladáte

Ak si kúpite niekoľko tisícové puzzle, potrebujete miesto, kde ich budete skladať a kde môžu byť rozložené, aj keď sa skladaniu nebudete práve venovať. Odporúčame vám pozliepať biele výkresy do takej veľkosti, akej má byť hotový obraz poskladaný z puzzle. Poprípade si zožeňte väčší rozmer kartónového (tvrdého) papiera, na ktorom môžu byť už poskladané časti puzzle.

Prežite zimné obdobie bez chorôb a zapojte všetkých členov svojej rodiny do skladania puzzle. Deťom sa zlepší motorika, dospelý zase potrénujú mozgové bunky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.