Oblečenie na motorku. Gerisport vie, čo potrebuje každý motorkár

Jazda na motorke nie je predvádzanie sa pred ostatnými. Je to životný štýl a snaha o vychutnanie si každého možného okamihu na dvojkolesovom tátošovi. Lenže, aby bola každá jazda príjemným zážitkom, treba  sa na motorku vhodne obliecť.

Hlavne začínajúci bikeri majú problém s tým, čo na seba, keď idú jazdiť. Prevažná  väčšina si myslí, že stačí zobrať starú bundu a rifle a ide sa. A to je chyba.

Oblečenie na motorku musí byť funkčné. Čo to v praxi znamená ? Je to oblečenie, ktoré vás v mrazoch chráni pred zimou a počas horúceho leta zabezpečí rýchle odparovanie potu. Funkčné oblečenie pre motorkárov musí  byť zároveň príjemné na nosenie. Určite by ste na sebe neradi mali spodnú  bielizeň, nohavice či tričko, ktoré sú  nepohodlné a na pokožke pocitovo nepríjemné. Vyberať musíte kvalitný membránový materiál, ktorý je vodeodolný, priedušný, rýchlo schnúci a má schopnosť udržiavať telesnú teplotu.

Gerisport je autorizovany predajca Spark

Rada: rukavice na riadenie motorky sú bežná vec. Skúste si obliecť pod motorkárske rukavice mäkké hodvábne rukavice,  ak ich raz vyskúšate, tak  si túto kombináciu iste obľúbite. Hodvábne rukavice sú  veľmi  vhodné aj pre tých, ktorí majú citlivú pokožku rúk a potrebujú ich ochranu.

Nepremokavé oblečenie pre motorkárov je  tiež veľmi dôležité. Nemáte strechu, ktorá by vás ochránila v prípade náhlej zmeny počasia. Vždy by ste mali byť pripravení a mať po ruke aspoň nepremokavú bundu, ideálna by však bola nepremokavá kombinéza s kapucňou a bezpečnostnými prvkami. Takéto núdzové riešenie ponúkame ako jediní  na Slovensku: ľahký pršiplášť Fulmine talianskej značky SPARK je v gerisport.sk v ponuke za 10 Eur.

K jazde na motorke neodmysliteľne patrí  helma, ktorá je základným prvkom bezpečnosti  jazdca. Keďže spotenú  helmu nemôžeme vyprať, je rozumným rozhodnutím každého motorkára zadovážiť  si vhodnú kuklu. V gerisport.sk máte na výber z rôznych tvarov, štýlov a farebných variantov, všetko za prijateľné ceny.

Tip: ak hľadáte funkčné oblečenie na motorku, tak navštívte gerisport.sk, kde nájdete oblečenie aj doplnky pre pohodlnú a bezpečnú jazdu na motorke.  Funkčné oblečenie zn. SPARK môžete využiť nielen pri jazde na motorke, ale aj v bežnom živote, či pri inom športe, ako napr. lyžovanie, cyklistika, airosoft, turistika a pod.

Ak chcete vedieť viac o výbere správneho motorkárskeho oblečenia alebo sa chcete poradiť s profesionálmi, kontaktujte gerisport.sk, oficiálneho predajcu oblečenia pre motorkárov SPARK na Slovensku a v Čechách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.