Elektrický gril Catler GR4011

Máte radi grilované jedlá a radi by ste si dopriali túto pochúťku po celý rok? Potom by ste si rozhodne mali zaobstarať elektrický gril. Do pozornosti vám dávame elektrický kontaktný gril Catler GR4011.

Exceletný gril s vysokým výkonom aj s dostatočne veľkou grilovacou plochou, získate za veľmi priaznivú cenu. Hodnotné informácie o zariadení sa dozviete v Recenzii grilu Catler GR4011.

kontaktny gril

 

Catler GR4011 je kontaktný gril

Znamená to, že má dve grilovacie plochy oproti sebe, pokrm sa súčasne pripravuje z oboch strán, čím sa šetrí nielen čas, ale aj energia.

Disponuje rebrovanými grilovacími platňami, ktoré majú univerzálne použitie. Gril sa zapína pripojením do elektrickej zásuvky. Svetelná indikácia ihneď informuje o pripojení do elektrickej siete a nahrievaní grilovacích dosiek. Zariadenie vypneme vytiahnutím sieťovej zástrčky z elektrickej siete.

Certifikovaný nepriľnavý povrch

Na rovnomerné rozvádzanie tepla slúži platňa vyhotovená z povrchového materiálu nazývaného Quantanium. Jedná sa o unikátny nepriľnavý povrch, ktorý výrazne eliminuje spotrebu oleja. Je mimoriadne odolný proti poškriabaniu a zabraňuje pripáleniu potravín. Gril Catler GR4011 je dodávaný s plastovou čistiacou stierkou, ktorá uľahčuje čistenie rebrovaných grilovacích platní.

 

Termostat

Teplotu je možné nastaviť v rozsahu 180-220°C. O dosiahnutí nastavenej teploty informuje zelený svetelný indikátor. Nižšia teplota je vhodná na prípravu sendvičov alebo pannini a vyššia na grilovanie väčších kusov mäsa.

 

Príkon

Gril sa rozpáli za pár minút vďaka príkonu 2200W. Pre správne grilovanie je príkon veľmi dôležitý. Platne musia byť dostatočne rozpálené, aby sa mäso pri kontakte s horúcou plochou rýchlo zatiahlo do seba a vo vnútri si tak udržalo šťavnatosť. Platne sa rozpália asi za 3 minúty.

 

Nastaviteľný sklon

Sklon spodnej grilovacej dosky je možné zvýšiť pomocou protišmykových gumových nožičiek, čo umožňuje rýchlejšie odvádzať prebytočný tuk do odkvapkávacej misky. Tá je odnímateľná a je možné čistiť ju v umývačke riadu. Výška hornej grilovacej dosky je nastaviteľná, čo je výhoda pri grilovaní krehkých pokrmov.

Hodnotenia používateľov

Zariadenie má výborné hodnotenia naprieč internetom. Majitelia pochvaľujú hlavne kvalitu nepriľnavej vrstvy, rozloženie teploty a možnosť nastaviť výšku vrchnej platne.

Ako negatívum uvádzajú používatelia čas, ktorý je potrebný na očistenie rebrovaných platní po grilovaní. Prezrite si recenzie grilu Catler GR4011 na heureke.

Parametre výrobku:

·        Rozmery výrobku: 38 cm x 34,9 cm x 14,6 cm

·        Príkon 2200 W

·        Nastaviteľný termostat

·        LED svetelný indikátor – zapnutý prístroj / pripravený na použitie

·        15 minútový časovač

·        Rebrovaná horná aj spodná grilovacia doska

·        Čistiaca stierka na grilovacie plochy

 

Catler GR4011 je vyrobený zo zliatiny ušľachtilých kovov a nerezovej ocele. Zariadenie je preto odolnejšie voči mechanickému poškodeniu. Má pevne osadené grilovacie dosky. Výhoda takejto konštrukcie je jej pevnosť a rýchlejšie rozpálenie grilovacích platní.

Cena: Aktuálne od 104€

Kedy najlepšie využijete Catler GR 4011?

Gril Catler GR4011 je možné používať po celý rok. Je kompaktný, skladný a ľahký. Dá sa využiť na grilovanie v kuchyni, na balkóne, môžete si ho vziať so sebou na chatu, ak tam máte elektrickú energiu.

Kontaktný elektrický gril Catler GR4011 predstavuje prvotriednu kvalitu zabalenú do kompaktných rozmerov a hlavne za veľmi dobrú cenu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.