Detské postele ako z rozprávky

Deti majú obrovskú predstavivosť. Piesok zmenia na tie najväčšie pochúťky, kocky na domy a stenu na umelecké dielo. Prostredníctvom hry sa učia a rozvíjajú si rôzne zručnosti. Aj detská posteľ môže byť perfektným impulzom pre detskú fantáziu. Dnes sa už obyčajné nudné postieľky nenosia. Vaša dcérka môže spať ako princezná a syn ako pretekár.

Na preteky do detskej izby

Máte doma malého pretekára? Takmer každý chlapec miluje hru s autíčkami. Namiesto obliečok s autíčkami mu môžete dopriať celú autoposteľ. Deti milujú príbeh bleskového McQueena, džípy aj veselé autobusy. Fantázia výrobcov sa tu ale nezastavila a pre malých pretekárov pripravila aj skrine v tvare čerpacej stanice.

Princezné už nemusia spať na hrášku

Spať ako princezná už nie je žiadna veda. Predstavte si koč pre princezné alebo pohodlnú detskú posteľ s obrázkami princezien, poníkov, víl alebo iných rozprávkových postavičiek. Do takejto postele svoju malú slečnu prehovárať nemusíte. Napokon parádna posteľ je dizajnový prvok sama o sebe a vypovedá o osobnosti malej majiteľky.

Keď sú deti dve

V minulosti sa pri poschodovej posteli naskytala len jedna jediná otázka: kto bude spať hore a kto dole? Dnes to s tými posteľami také jednoduché nie je, pretože detská poschodová posteľ môže byť zároveň raketou či poschodovým autobusom. Pri výbere poschodovej postele zohľadnite záujmy vašich detí a celkový interiér detskej izby. Vytvoriť vesmírnu stanicu nikdy nebolo ľahšie.

Aby sa aj kamaráti mali, kde vyspať

Kým sa deti radi nechajú unášať fantáziou, rodičia väčšinou myslia najmä prakticky. Obľúbené sú preto multifunkčné detské postele s prístelkou a úložným priestorom. Takéto postele majú nielen atraktívny dizajn, ale sú aj mimoriadne praktické. Ani pri týchto posteliach nie je núdza o veselé motívy. Na druhej strane, postele s jednoduchým farebným vyhotovením budú pre deti zaujímavé dlhšiu dobu. Deti rastú naozaj rýchlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.