Detská rastúca stolička – nie je stolička ako stolička

Vývoj dieťaťa je skutočne dôležitý a nemali by sme ho podceňovať.  Preto sa pýtam, či vám záleží na zdraví vášho dieťaťa? Verím, že áno. Pokiaľ chcete zabezpečiť svojmu dieťaťu plnohodnotné pracovné prostredie, je dôležité vybrať správny nábytok.

Výber detskej stoličky je dôležitý

Je zaujímavé, že keď dieťa posadíte na nočník, celá rodina sa nevie vynadívať. Takisto je to aj pri prvom sedení na stoličke. Avšak, ak už dieťa sedí samo, vtedy stoličke neprikladáme veľkú váhu. Lenže to je chyba. Sedíte na stoličke za počítačom v rovnakej výške a polohe ako váš manžel či manželka? Takmer každý si nastaví stoličku podľa svojej potreby. Preto by sme nemali zabúdať aj na naše rýchlo rastúce ratolesti.

Dôležitá je stabilita a pevnosť

Veľký dôraz venujte stoličke, pretože na nej bude vaše dieťa tráviť dostatok času, či už sa jedná len o písanie domácich úloh alebo hraní. Stolička určená pre dieťa by mala spĺňať parametre, ktorými sú stabilita, pevnosť a trvácnosť. Uprednostnite radšej rastúcu stoličku pred tou obyčajnou. A pýtate sa prečo?

Bezpečnosť a zdravie

Rastúca stolička pre deti nie je len obyčajná stolička. Je skutočne bezpečná pre zdravie vášho dieťaťa a slúži na prevenciou zrakových porúch, ale taktiež slúži aj ako prevencia pred problémami s chrbticou. A ako bonus, stolička rastie s dieťaťom a tým pádom nemusíte vyhadzovať ďalšie peniaze za väčšiu, novú stoličku, keď vám dieťa podrastie. Čo je samozrejme dosť často.

Komfort a bezpečnosť

Rastúce stoličky sú plne komfortné a poskytujú stabilitu a bezpečnosť. Vyrábajú sa z kvalitných materiálov a sú vyhotovené s prepracovanými detailmi . Stolička má aj kolieska, ktoré sú určené  na všetky povrchy či už je to laminátová podlaha, rôzne parkety alebo aj koberec.

Stolička rastie spolu s vašim dieťaťom

Stolička je otočná a dá sa polohovať, teda nastaviť podľa aktuálnej výšky vášho dieťaťa. Nastaviť môžete hĺbku a výšku sedenia, ale aj výšku chrbtovej opierky, čím zabezpečíte, aby dieťa pri raste sedelo zdravo. Čiže rastúca stolička rastie spolu s vašimi deťmi. Jednoducho poskytuje univerzálne a zdravé sedenie, ktoré neničí chrbát.

Je nezmysel kupovať zakaždým novú stoličku, keď vám dieťa podrastie. Radšej investujte do zdravia vášho dieťaťa a kúpte mu kvalitnú rastúcu stoličku, ktorá sa stane členom vašej rodiny, bude rásť s vami a vydrží aj viac ako 10 rokov.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.