Chudnite efektívne

Problém s postavou má dnes väčšina žien. Sme večne nespokojné a vždy nájdeme množstvo vecí, ktoré by sme na svojom vzhľade najradšej zmenili.

Medzi najčastejšie naše problémy patrí prirodzene tuk. Väčší objem pása, bokov a stehien je klasickým problémom, s ktorým bojujeme najčastejšie. Je leto, a preto chceme vyzerať čo najlepšie, a tak sú v kurze najmä rôzne diéty.

Hladovka však nie je najlepším spôsobom, ako sa zbaviť kíl naviac. Okrem toho, že s určitosťou zažijete jojo efekt, môže práve toto spôsobiť aj závažné zdravotné problémy. Najlepšie sa chudne športom, no toho sa obávame najviac, a sme tak ochotné radšej držať najrôznejšie diéty.

Strava je hlavným problémom nášho priberania. Veľký význam však nemá, ak sa na pár dní, či týždňov začnete stravovať zdravšie, a následne spadnete do starých zvyklostí. Kilá sa tak opäť dostavia. Pre štíhlu postavu je teda nevyhnutné zmeniť životný štýl natrvalo. Zabudnite teda na mastné a ťažké jedlá. Vyhnite sa sladkostiam a sladeným nápojom, hlavnou zložkou Vašej stravy by mala jednoznačne byť zelenina a ovocie. Drobných prehreškov sa zatiaľ vzdajte a následne si ich doprajte naozaj len veľmi výnimočne. Vďaka zdravšiemu životnému štýlu nebudete len oveľa lepšie vyzerať, ale sa budete aj skvelo cítiť.

Pohybu by ste sa taktiež nemali vyhýbať. Ak to predsa chcete bez neho, chudnutie Vám bude trvať oveľa dlhšie, čím môžete stratiť motiváciu. Cvičenie nabudí metabolizmus a namiesto tukových zásob budú rásť Vaše svaly. Ani ochabnutá ženská postava nie je pre mužov veľkým lákadlom.

Kulturista z Vás byť nemusí, no aj gainery pomôžu so svalovou hmotou. Nezabúdajte však aj na relax, regeneráciu svalov zabezpečia aj aminokyseliny. Relaxu sa teda tiež nevyhýbajte ak si ho neviete predstaviť bez kávy, vyskúšajte bezkofeínovú z obchodskavou.sk.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.