Bývajte v novom obytnom komplexe Premiére!

Bývanie v mestách je pre mnohých stále atraktívnou voľbou. V porovnaní s pokojnejšími dedinkami zaň hovorí oveľa lepšia občianska vybavenosť a komfort, ktorý bývanie v meste poskytuje. To v Bratislave nie je výnimkou. Aby bývanie mohlo dostať prívlastok moderné, musí spĺňať isté štandardy. Dôležitým faktorom je atraktívna lokalita, už spomínaná občianska vybavenosť, ale napríklad aj vhodné dispozičné riešenie priestoru v byte. Aj takéto nové byty Bratislava dokáže ponúknuť. Nachádzajú sa v komplexe Premiére, projekte, ktorý zohľadňuje požiadavky 21. storočia. Priestory pre jednotlivcov aj rodiny s deťmi Ide o komplex, kde sa na 23 podlažiach nachádzajú byty, apartmány aj štúdiá s vlastným balkónom, terasou alebo lodžiou na ploche 32 až 125 m2. Príjemné výhľady na mesto dotvorí zeleň na extenzívnej zelenej terase na druhom poschodí.

 

Dostatok parkovacích plôch je riešený v súlade s modernými trendmi a odporúčaniami formou podzemných garáží, siahajúcich do úrovne troch podzemných podlaží. Myslelo sa aj na vlastníkov elektromobilov, pre ktorých sú pripravené nabíjacie stanice pre ich vozidlá. O bezpečnosť objektu, jeho obyvateľov a ich majetku sa postará premyslený kamerový systém a elektronický vrátnik. Kliknite na www.finep.sk a dozviete sa viac o vybavení bytov aj postupe, ktorý predchádza ich kúpe.

 

Lokalita, odkiaľ je všade blízko

Lokalita, v ktorej sa projekt Premiére nachádza, je zaujímavá z historického aj súčasného hľadiska. Šancova ulica vznikla z komunikácie, ťahajúcej sa pozdĺž obranných valov mesta. V okolí ležali rôzne letné sídla či šľachtické záhrady. Napriek tomu, že ulica prešla rôznymi zmenami, už viac ako storočie si drží parametre porovnateľné s Európskymi bulvármi.

V súčasnosti je Šancova ulica jednou z tepien hlavného mesta a výbornou spojnicou s bratislavským hradom, letiskom, nákupnými centrami v okolí či lesoparkom na Kolibe. Zamerajte sa na predaj bytov v Bratislave, ktorý neponúka len krátkodobé riešenia, ale výbornú investíciu na dlhý čas.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.