Do Bulharska výhodne s celou rodinou

Aj vy radšej trávite dovolenku v cudzine? Potom isto viete, že najvýhodnejšie nakúpite tie zájazdy, ktoré cestovná kancelária ponúka pekných pár mesiacov pred odštartovaním sezóny. Aj first minute zájazdy do Bulharska sú medzi turistami veľmi obľúbené.

Užite si bulharské pláže takmer zadarmo

First minute dovolenka je spolu s last minute ponukami špecifickým produktom cestovných kancelárií. Stačí, keď pri výbere dovolenky zaváhate len na chvíľu, a o pár dní sa môže jej cena vyšplhať do výšok, aké by ste možno nečakali. Len čo sa objavia aktuálne ponuky zájazdov na internete alebo v tlačenej podobe vo forme katalógov, je teda najlepšie rýchlo zareagovať. A hoci sa vám zdá smiešne zakúpiť si dovolenku do Bulharska ešte v septembri alebo vo februári, je stále lepšie zasmiať sa na výhodných cenách first minute ponúk než si nad obmedzeným rozpočtom zaplakať tesne pred sezónou. Cena first minute zájazdov do Bulharska môže byť v zimných mesiacoch napríklad o polovicu nižšia ako na jar. Prihliadnuc na to, že Bulharsko je pre Slovákov pomerne lacnou krajinou, najmä čo sa týka stravovania, na svojej letnej dovolenke nemusíte minúť viac ako v slovenských horách, aj keď vycestujete s celou rodinou. Tešiť sa z čistoty bulharského mora, nádherných prístavov a historických mestečiek môže aj priemerne zarábajúci človek, pre ktorého je dovolenka dovolenkou, len keď sa počas nej ocitne niekde pri mori.

Luxus na first minute dovolenke

Je úplne jedno, či na dovolenku cestujete sami, alebo s rodinou, ktorej súčasťou sú aj malé deti, cestovné kancelárie majú ponuky ušité na mieru každému. Seniori a deti v mnohých prípadoch cestujú extra výhodne. Pri objednávaní first minute zájazdu do Bulharska na sebe nešetrite. Keďže je váš zájazd o polovicu lacnejší ako bežne, doprajte si nezabudnuteľný zážitok z dovolenky hneď od začiatku. Zabudnite na cestovanie autom, autobusom alebo vlakom, ktoré vás oberie o celé dva dovolenkové dni, a radšej sa popozerajte rovno po leteckých zájazdoch. Aj keď sme spomínali, že Bulharsko je pre Slovákov pomerne lacnou krajinou, to ešte neznamená, že si máte v hoteli odoprieť stravovanie iba preto, že sa viete výhodne najesť niekde v meste. First minute do Bulharska je taký výhodný, že ešte aj s polpenziou alebo plnou penziou môžete povedať, že ste si užili lacnú dovolenku ako králi. Kto sa rád vydáva po stopách histórie a miluje okrem polihovania na pláži spoznávať prírodné špecifiká krajiny, jej obyvateľov, architektúru, gastronómiu alebo folklór, si zgustne na fakultatívnych zájazdoch. Ďalšou možnosťou je vycestovať na first minute do Bulharska iba s tlačeným turistickým sprievodcom a mapou, veď ak máte dovolenku zakúpenú pár mesiacov vopred, mali ste dostatok času na to, aby ste sa na pobyt v krajine pripravili a nadopovali sa potrebnou dávkou informácií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.