A bude zo mňa rybár

Nielen na Slovensku, ale vo všetkých krajinách Európy platí, že kto chce chytať ryby musí mať rybárske oprávnenie. Bez platného rybárskeho preukazu či platného povolenia na lov nie je možné realizovať lov rýb v slovenských vodách. Rybársky lístok je možné vybaviť na počkanie na miestnom úrade bez potreby absolvovať akúkoľvek skúšku. Cena je jednotná pre celé územie SR a stanovuje je Slovenský rybársky zväz.

Čas lovu rýb je strikne stanovený, a je zakázané loviť ryby mimo stanovených termínov. V kaprových vodách je lov povolený od 1.januára do 14.marca, a následne od 1.júna do 31.decembra, pričom prvé jarné preteky realizujú rybársky spolky už od 1.mája v rybárskych revíroch. V pstruhových vodách je lov povolendý od 16.apríla do 30.septembra. V lipňových vodách je lov stanovený na obdobie od 1.júna do 31.decembra. V tečúcich vodách je lov rýb povolený počas celého roka.

Ak patríte medzi milovníkov sladkovodných rýb a radi by ste si aj vy pochutnali na vlastnoručne ulovenej rybke staňte sa rybárom čím skôr. Rybárske potreby si môžete zakúpiť v eshope ryboflex.sk, ktorý ponúka milovníkom rybárčenia kaprárske prúty, udice, navijaky, stojany na prúty a podpierky na prúty, člny aj motory k člnom a rybárske oblečenie. V ponuke nájdete všetko, na čo si len spomeniete a čo k svojej rybačke budete potrebovať. Tovar si môžete objednať v eshope, a ak by ste potrebovali poradiť stačí napísať email alebo sa informovať telefonicky. Pri objednávke tovaru nad 39 € získate poštovné zadarmo. Tovar ponúkaný v eshope je na sklade a expedovaný do 2 pracovných dní. Ak plánujete väčšiu investíciu je možné si tovar zakúpiť aj cez Quatro splátkový predaj, stačí len požiadať o „online žiadosť o pôžičku“

Ponúkaný tovar si môžete pozrieť v predajni Ryboflex v Zlatých Klasoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.