Ako skryť zoznam priateľov na Facebooku

Používatelia momentálne najpopulárnejšie sociálnej siete Facebook neustále pribúdajú. Nuž ide o veľmi pohodlný spôsob, ako komunikovať a byť v kontakte so svojimi známymi. Lenže Facebook pomerne často mení rôzne nastavenia a viacero užívateľov sa tým dostáva do ťažkostí, pretože si nevedia nastaviť potrebné súkromie. Dnes sa zameriame na to, ako skryť zoznam priateľov na Facebooku.

Ako skryť zoznam priateľov na Facebooku v štyroch krokoch

Niežeby sme sa za svojich priateľov na Facebooku hanbili, ale skôr chceme vo virtuálnom priestore chrániť seba aj ich.

Postup ako na to:
1. Prihláste ste sa do svojho Facebook účtu a na domovskej obrazovke vyberte položku „Časová os“ vpravo hore.

Facebook - ako skryť zoznam priateľov
2. Vo vašom profile kliknite na „Aktualizovať informácie“.

Facebook - ako skryť zoznam priateľov postup
3. Preskrolujte sa do sekcie „Priatelia“ a kliknite na ikonku upraviť. Následne vám vyskočia dve položky, vy zvoľte „Upraviť súkromie“.

Facebook - ako skryť zoznam priateľov 2
4. Nakoniec sa vám ukáže tabuľka, kde môžete nastaviť, kto môže vidieť zoznam vašich priateľov na Facebooku, vašich odoberateľov aj followerov.

Facebook ako skryť zoznam priate%lov

Facebook znova niečo zmenil?

10 komentárov pre “Ako skryť zoznam priateľov na Facebooku

  1. konecne navod ktory funguje aj v roku 2013!! Po celom nete su stovky navodov, ale co z toho, ked su z roku 2011, odvtedy sa FB pravidla menili milionkrat. Dufam ze aspon vy budete tento postup aktualizovat ked bude treba

    1. Nemate ziadnych ludi, ktorych cinnost na Facebooku sledujete aj ked ich nemate medzi priatelmi (odberalia) ani nikto neodobera vase prispevky (followers)

  2. prosim vas pomozte my, ako skrijem jednotlivych priatelov na fejzbuku pred ostatnymy priatelmy, dakujem.

  3. ako môžem vymazat najdôležitejšie kontatky z FB na androide.. po aktualizácii sa zobrazuju aj bývalý priatelia a aj ludia ktorych som prezeral a nepridal do kontaktov.. na PC je to vporiadku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.