Ako si získať toho pravého

Ak ste si prešli už viacerými nevydarenými vzťahmi a túžite si nájsť niekoho, kto bude pri vás stáť v dobrom aj zlom a bude vás akceptovať takých, akí ste, je na čase priznať si, že niekde ste spravili chybu.

 

Určite je dobré, že ste si prešli nevydareným vzťahom. Každý sa učíme na vlastných chybách a nie na chybách svojich kamarátov. Ak si ale chcete nájsť dobrého partnera/ partnerku, musíte najprv popracovať na sebe. Jedine tak sa vám podarí zoznámiť sa s vami podobným mužom/ ženou.

 

Buďte úprimný

 

Získať si dobrého partnera, s ktorým strávite spoločné chvíle, dokážete len tak, ak budete úprimná sama k sebe a aj pri stretnutí s niekým novým. Pretvárka ešte nikdy nikomu nepomohla získať si dobrého partnera. Ak aj áno, časom sa objavili rozdiely, ktoré vzťah priviedli k rozpadu. V prvom rade je dôležité, aby ste sa mali vy sami radi. Ak vás trápi akné a ani tá najlepšie predávaná kozmetika Siberica vám akné nevie úplne odstrániť, naučte sa s tým žiť. Každý sme krásny a nie je dôležité, ako vyzeráme, ale čo z nás vyžaruje.

 

Počúvajte a robte kompromisy

 

Ak neviete robiť kompromisy, myslíte len na svoje dobro a neviete komunikačného partnera počúvať, len ťažko si dokážete niekoho nájsť a byť s ním vo vzťahu. Ľudia, ktorí majú sklony k sebeckosti, sú odsúdení na život osamote. Naučte sa lepšie počúvať, nehovorte len o sebe, dajte priestor komunikačnému partnerovi, aby sa vyjadril. Jedine tak rande dopadne dobre a protisediaci partner vás opäť pozve na ďalšie stretnutie.

 

Nebuďte depresívny a nemyslite negatívne

 

Myslíte si, že tým, že budete po večeroch vyplakávať nad nepodareným rande, máte šancu si niekoho získať? Ak budete depresívni a budete myslieť len na to najhoršie, popracujte na svojom sebavedomí. Schopte sa, pretože inak ostanete sami a len ťažko si nájdete niekoho, kto vám bude oporou v dobrom aj zlom. V prípade, že si neviete rady a potrebujete pomoc, pritom sa hanbíte navštíviť psychológa, vyskúšajte najprv online psychologickú poradňu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.