Ako sa stať príťažlivejšou a žiadanejšou?

Ak už dlhšiu dobu nie ste spokojná so svojim vzhľadom, určite ste už hľadali možnosti, ako si sebavedomie zvýšiť. Na webe nájdete množstvo inšpiratívnych príspevkov, ktoré vám napovedia, kam máte ísť, aby ste sa opäť cítili príťažlivo a boli ste žiadanou. Aj my vám ale skúsime prezradiť, ako sa stať príťažlivejšou a žiadanejšou.

 

Zmeňte účes

 

Vlasy sú korunou krásy. Ak chcete zmenu a netúžite zrovna po zväčšení svojich prsníkov, zájdite ku kaderníčke, ktorá vám vyčaruje úplne iný účes. Momentálne je populárny bob. Vyskúšajte okrem zmeny účesu aj zmenu farby vlasov. Všetko však konzultujte so svojou kaderníčkou, pretože príliš výrazné zmeny odtieňa by vám rozhodne nepristali. Nezabúdajte, všetko s mierou.

 

Myslite pozitívne

 

Keď sa budete neustále mračiť a mať negatívne myšlienky, príťažlivou a žiadanou sa rozhodne nestanete. Ak si chcete nájsť partnera, dôležité je myslieť pozitívne. Pozitívnymi myšlienkami a náladou budete k sebe priťahovať len pozitívnych ľudí, a to predsa chcete, no nie? Keď sa vám nebude páčiť celulitída na nohách, dokážete to vyriešiť liposukciou. Krásny úsmev a pozitívne myslenie je však oveľa dôležitejšie, aby ste sa cítili spokojnejšie, žiadanejšie.

 

Prerieďte svoj šatník a kúpte si na seba niečo nové

 

Príťažlivejšou a žiadanejšou sa nestanete, ak budete nosiť na sebe vyzývavé dráždivé veci a budete neustále navštevovať oddelenie plastickej chirurgie. Zvoľte skôr decentné a nie príliš vulgárne oblečenie. Ak vás už omrzelo to, čo máte v šatníku, podarujte toto oblečenie občianskemu združeniu, poprípade ho predajte na internete. Za tieto peniažky si môžete kúpiť nové elegantné oblečenie, ktoré z vás spraví úplne inú ženu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.