Ako sa dostať na letisko na Schwechat?

V prípade, že sa chystáte letieť na dovolenku alebo na pracovnú cestu do zahraničia je okrem samotnej cesty potrebné dostať sa rýchlo a pohodlne aj na samotné letisko. Toto nie je väčšinou veľký problém, ak je Váš let z bratislavského letiska. Ak však ako veľa Slovákov máte svoj odlet z letiska Schwechat pri Viedni, tak je to trochu náročnejšie. Existuje viacero možností ako sa dostaviť k odletu.

Prvou je samozrejme zobrať si vlastné auto. To však musíte parkovať na letisku. O letiskových parkoviskách je známe, že sú jedny z najdrahších. Ak teda idete napríklad na dlhšiu dovolenku, táto sa Vám týmto spôsobom výrazne predraží. Nehovoriac o tom, že musíte šoférovať v cudzej krajine a častokrát v noci. Alternatívne je možné využiť verejnej dopravy vo forme autobusov. Tu je ale potrebné riadiť sa cestovnými poriadkami, ktoré nie vždy vyhovujú času nášho odletu alebo príletu. Nočné spoje sú navyše výrazne obmedzené. Ďalšou vecou je samozrejme istá miera komfortu, ktorú niektoré autobusy nespĺňajú.

Zaujímavá možnosť je vziať si taxi na Schwechat. Túto možnosť využíva čím ďalej tým viac ľudí, ktorí potrebujú transfer Bratislava Viedeň. Jedná sa o najrýchlejšiu dopravu na letisko na Schwechat, rovnako tak je veľmi bezpečná nakoľko šoféri sú profesionáli a automobily sú vyššej triedy častokrát napríklad Mercedesy. Cena je rovnako tak prijateľná, ak si spočítate náklady na parkovanie a podobne.

Viac informácií, ako aj online objednávku, je možné spraviť na webe vienna-bratislava-taxi.com. Jedná sa o spoločnosť s dlhodobou históriou a spokojnými zákazníkmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.