Aké oblečenie by nemalo chýbať vo vašom zimnom šatníku?

Ani sme sa nenazdali a jeseň sa pomaly prehupuje do zimy. Ranné hmly, nízke teploty a nekonečné oškrabávanie primrznutých predných skiel na aute bude neodmysliteľne patriť k chladným zimným ránam. Aj keby ste najradšej trávili čas v posteli, do práce chodiť musíte, či sa vám to páči, alebo nie. Chladnému ročnému obdobiu však budete musieť prispôsobiť aj svoj šatník. Aké oblečenie by teda nemalo chýbať vo vašom zimnom šatníku?

 

XXL sveter

 

Zahreje vás, keď je vám zima, ale zároveň si ho môžete dať kedykoľvek dole, ak vám bude teplo. Opäť sa dostávajú do popredia práve XXL svetre, ktorých výhodou je aj to, že keď priberiete, jednoducho si nemusíte obmieňať šatník a vyberať tak nové ešte väčšie svetre. Pod tieto svetre si môžete obliecť jednoduché dámske body najlepšie v neutrálnych farbách.

 

polopate.sk_sweather

 

Farebný kabát

 

V tomto pochmúrnom období vás určite rozveselí, ale aj príjemne zahreje kabát a nie hocijaký, ale farebný kabát. Vo vašom šatníku by ste mali mať minimálne jeden jesenno-zimný kabát vo výraznejších farbách. Výrazná ružová a horčicová farba budú túto sezónu IN. Ak ale nechcete na seba upozorňovať výraznými farbami, uspokojiť sa môžete aj s klasickou béžovou a olivovou farbou. K takémuto kabátu si môžete obliecť bársčo. Pokojne aj úzke dámske rifle a kardigán s jednoduchým topom.

modern-women-s-coats-current-trend-colours-yellow

Umelé kožušiny

 

Túto sezónu okrem veľkých výrazných kabátov a páperových búnd sú v móde aj umelé kožušiny, ktoré vás príjemne zahrejú, aj keď vonku mrzne. Obliekajte si ich do spoločnosti – napríklad do divadla, do kina, alebo na rande. Navyše ochránite prírodu, pretože tieto kožušiny sú umelé. Sú lacnejšie ako tie pravé a na prvý pohľad ich vôbec nerozoznáte od tých pravých.

Ak plánujete ísť na ples, obliekajte si ich na dlhé spoločenské šaty.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.