Aj mužom záleží na vzhľade

Prehnanou starostlivosťou o zovňajšok sú známe najmä ženy. Musia byť neustále dokonalo upravené a často aj dlho trvá, než sú ochotné sa pred partnerom ukázať bez akéhokoľvek make-upu.

O tom aké „zázraky“ dokážu práve líčidlá svedčí aj viacero fotografií a filmov na internete, no to by nemala byť zámienka, prečo sú ženy týmto posadnuté.  O prirodzenej kráse sa toho už veľa narozprávalo, no často je to náš vlastný kritický pohľad do zrkadla, ktorý nás núti siahnuť po rôznych spôsoboch vylepšenia.

Do veľkej miery však začínajú o svoj vzhľad dbať aj samotní muži. Prevažne preto, že chcú zapôsobiť na opačné pohlavie, no neraz sú dôvody podobné tým ženským. Aj v práci je to s upraveným zovňajškom oveľa jednoduchšie. Aj keď zrejme značkové obleky uvidíme len na biznismenoch, predsa len si väčšina mužov vyberá, čo si oblečie podobne dlho ako aj ženy. Len tak s obyčajným tričkom nepochodíte, no nie každý sa chce vzdať svojho osobitného štýlu. V uliciach sa tak stretávame nielen s formálnym, ale často aj neformálnym oblečením rôznych štýlov aj farieb.

Najmä športový vzhľad je u mladých mužov veľmi obľúbený. Mikiny tak nechýbajú v žiadnej pánskej skrini, no vždy sa tu nájde miesto aj pre originálny kúsok, napríklad z bastard.cz. Z tohto záujmu mužov o módu sa tešia aj výrobcovia doplnkov. Tie sú síce celkom iné, ako pre ženy, no možností je tu viacero.

Okrem hodiniek, opaskov a značkovej obuvi tak aj k mužom patria aj šperky. Stále častejšie tak aj v obchodoch vidíme rozširujúcu sa ponuku pre pánov. Tí však dávajú prednosť najmä oceľovým šperkom a vyhľadávajú robustný vzhľad. Tieto kúsky môžete vybrať aj na trendysperky.sk. Obľúbeným trendom je aj moderný vzhľad šperkov Storm. Tu si vyberie nielen on ale aj ona.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.