10 tipov na hranie v online kasínach

Online kasína sa stali nesmierne populárnymi a poslúžili na vybudovanie priemyslu s obratom miliárd dolárov. Okrem zrejmé výhody hrania z pohodlia vlastného domova je skutočnosť, že weby s internetovými hazardnými hrami ponúkajú oveľa lepší koeficient výhier ako ich kamenné náprotivky, je jedným z hlavných dôvodov obrovského a rastúceho záujmu.

Avšak, aj keď je to skvelá zábava, zostáva faktom, že budete hrať hazardné hry, a preto môže byť prospešných niekoľko nasledujúcich tipov a trikov.

 

1. Buďte opatrní, kde sa rozhodnete hrať. Pozrite sa na dokumenty o bezpečných transakciách, férovom hraní a nezávislých auditoch, a to tak, že skontrolujete všetky ikony uznávaných akreditácií, ktoré môžu byť na webe zobrazené.

2. Využite všetkých bonusy, ktoré môžu slúžiť na vylepšenie vášho bankrollu alebo ako cesta k bezplatným hrám.

3. Rozhodnite sa presne ,čo ste ochotní minúť, a byť tak ochotní to stratiť, ak vám vaše šťastie nepraje a držte sa toho. Ak sa rozhodnete, že je to, povedzme 200 dolárov za mesiac, rozšírte svoju zábavu a rozdeľte to na 50 dolárov týždenne a napríklad 5 seáns po 10 dolároch.

4. Zamerajte svoj záujem. Skôr, než prechádzať z jednej hry na druhú, sa snažte špecializovať v jednej alebo dvoch a rozvíjať svoje vedomosti o nich a zároveň zlepšovať svoje zručnosti.

5. Výsledok v online kasínových hrách je určený počítačovým programom, známym ako generátor náhodných čísel. To znamená, že žiadna hra nie je ovplyvnená výsledkom druhej, a preto nemožno sledovať žiadnu predvídateľnú sekvenciu. Rovnako tak je možné, že v priebehu sto hier sa objaví postupne 10 víťazných kombinácií alebo vôbec žiadna. Takže nevyhadzujte peniaze po neúspechu – skôr skúste inú hru.

6. Uistite sa, že ste porozumeli pravidlám, keď hráte hru prvýkrát. Pravidlá sa môžu líšiť od verzií v kasíne, a dokonca v rôznych online kasínach.

7. Ak ste fanúšikom rulety, vysoké kurzy na jednotlivých číslach môžu byť atraktívne, ale je všeobecne bezpečnejšie rozložiť stávky, aby ste vyhrali niečo vo väčšine hier. Čím dlhšie sa vám podarí zostať v pluse, tým lepšie máte šancu získať veľkú výhru.

8. Video poker všeobecne platí dobre, ale musíte sa uistiť, že si prečítate tabuľku výplat. Ak je to váš prvý krok v týchto hrách, Jacks alebo Better je dobrá voľba a držanie do dvoch nehodiacich sa face kariet maximalizuje vaše šance na výhru.

9. Na tabuľkách Blackjacku si overte miestne pravidlá. V niektorých prípadoch môže dealer vyhrať so soft 17 a to znamená jeho väčšiu výhodu.

10. Nakoniec, či už celkovo vyhrávate alebo strácate – máte vedieť, kedy prestať. Víťazné série môžu skončiť za okamih, rovnako ako môže pokračovať séria prehier, kým všetko neprehráte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.