Záhradné oslavy sú trendom

V minulosti sme sa s nimi stretli skôr len vo filmoch, no keďže sa bývanie v rodinných domoch rozširuje aj v našich oblastiach, stretávame sa so záhradnými oslavami o to častejšie.

Ide predsa o zaujímavý spôsob, ako osláviť rodinné udalosti, a pritom využiť pekné slnečné počasie. Na tento okamih si síce ešte musíme počkať, no počasie nie je ani teraz veľmi chladné. Čoskoro tak príde jar a neraz aj tá je výbornou možnosťou na podobné stretnutie s rodinou a priateľmi. Po chladnej a upršanej zime tak môžeme oslavovať hoci aj len pekné počasie.

Výhodou je najmä pobyt vonku, no rovnako aj skutočnosť, že sa do domu neraz väčšia spoločnosť jednoducho nezmestí. Ak teda máte väčšiu záhradu a plánujete ju využiť aj týmto spôsobom, možno aj viackrát do roka, je nutnosťou aspoň záhradný altánok. Tu sa môžete skryť nielen pred náhlym dažďom, ale aj pred horúcim slnkom v lete. Naviac počas oslavy poslúži pre občerstvenie, keďže ochráni viac ako napríklad markíza.

Pre hostí však prichystajte aj dostatok príležitostí na sedenie. Netrápte sa, že je každá stolička iná, aj táto pestrosť má svoje čaro. Väčšie starosti ako len so záhradnou oslavou nastávajú, ak sa rozhodnete pre svadbu. Aj táto možnosť je medzi snúbencami obľúbená, a to nielen pre úsporu peňazí, ale aj pre jedinečnú atmosféru. Keď oslavuje celá rodina, môže reštaurácia pôsobiť aj príliš noblesne. Na Vašej záhrade sa však určite budú všetci cítiť dobre. Ani tu však netreba nič podceňovať. Počasie Vám spôsobí nemalé vrásky na čele, pretože tu si to neodnesú len svadobné fotografie. Myslite teda aj na to, aby sa hostia mali kde schovať v prípade búrky, či dažďa. Váš altánok už bude s istotou primalý, môžete si však zaobstarať párty stan na expodom.sk.

Takáto oslava si však vyžaduje, aby ste mysleli aj na svoj vzhľad. Okúzľujúca budete aj vďaka Swarovski setom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.