TOPlist

Schudnutie a vyliečenie sa z alergií za 7-dní? Je to možné!

Znie to dostatočne bláznivo? Možno áno, ale výsledky hovoria niečo iné. Takéto skúsenosti majú totiž účastníci, ktorí sa zúčastnili detoxikačného pobytu s Miriam Latečkovou.

Čo je to detoxikačný pobyt?
Pobyt spojený s detoxikáciou je 7-dňový ozdravný pobyt, ktorý je zameraný na štyri hlavné oblasti – Zdravie, Vzdelanie, Relax a Cvičenie. Na tomto pobyte sa nekonzumuje žiadna tuhá strava  – všetko, čo účastníci konzumovali boli zeleninové a ovocné čerstvo lisované šťavy, špeciálne bylinné čaje na podporu detoxikácie a čistá, či citrónová voda.

Čoho je však na detoxikačnom pobyte dostatok je pohyb a cvičenie. Nie, žiadne dvíhanie činiek, či dlhé behy. Ale pravidelné a pokojné prechádzky v prírode, jóga a čchi-kung (čínske ozdravné cvičenie zamerané na dýchanie a relaxáciu). K tomu si pridajte pozitívne myslenie a zaujímavých ľudí a úžasne strávený týždeň máte naplánovaný.

pobyt4

Na detoxikačnom pobyte sa účastníci venovali hlavne sebe – spojeniu so svojim vlastným telom, premýšľaniu a relaxácii. Pretože každý z nás si občas zaslúži takýto čas, kedy nie je rušený inými povinnosťami a starosťami a môže sa sústrediť na svoje myšlienky. Tento čas sa okrem prechádzok a cvičení niektorí rozhodli venovať čítaniu – k dispozícii bola bohatá knižnica s knihami o zdravom životnom štýle, pôvode chorôb, prírodnom liečení, či motivačná literatúra.

Každý večer sa na pobyte diali rôzne prednášky o zdravej strave, o bylinnej liečbe, množstvo workshopov – napríklad bankovanie.

17884552_1494799457237787_8898818746435884933_n

 

Na čo je dobré absolvovať takýto detox?

Hovorí sa, že telo má samoliečiteľskú schopnosť a je to naozaj tak. Ak by sme naše telá nezaťažovali toxínmi, hektickým životným štýlom, alkoholom, nedostatkom spánku, znečisteným ovzduším a stresom – naše telo by si poradilo naozaj so všetkými nástrahami. Ale realita je trošku iná. Sme vystavení nadmernej záťaži a tá sa odzkadľuje v našom tele, ktoré následne trpí alergiami, ekzémami, zápchou, nadváhou.. Detoxikácia – alebo pôst na šťavách sa odporúča aspoň raz za rok na minimálne 6dní. To nám zaručí, že sa telo prečistí, naštartuje si svoje obranné mechanizmy a bude spoľahlivo fungovať.

 

Aké výsledky dosiahli účastníci pobytov?

Viacerí účastníci prišli na pobyt s nováčikovskými očakávaniami, niektorí však takéto pobyty už niekoľkokrát absolvovali u doktorky Fullovej a hľadali zmenu. Na pobyte boli zúčastnení ľudia vo veku od 30-65 rokov, muži aj ženy, ľudia s nadváhou, so zdravotnými problémami, ale aj takí, ktorí chcú svoje zdravie držať pevne v rukách a tieto pobyty absolvujú každoročne ako prevenciu, alebo dovolenku.

Najstaršia účastníčka pobytu Marta (65rokov) sa po pobyte vyjadrila takto: “Bola som už na 4 detoxoch. Spomínam si na ne, ale ten, ktorý robila Miariam Latečková Minárová (babičkina záhrada Nitra) bolo niečo,čo som doposiaľ do veku 64 rokov nezažila. Bola som na pobyte v najťažšom období môjho života a vďaka nej (a všetkých ktorí tam boli so mnou) som zasa na nohách.
OBROVSKÉ ĎAKUJEM!!!!!”

Marta sa tešila nielen z fyzickej zmeny, ktorú na pobyte dosiahla (schudla asi 5kg), ale aj zo psychického relaxu, ktorý jej pomohol zabudnúť na rodinné problémy s ktorými sa v tom čase vyrovnávala.

Iní účastníci po pobyte spomínali zlepšenie stavu pleti, skoncovanie so zápchou a nadúvaním, lepšiu koncentráciu a pod. Niektoré dámy zaujalo hlavne chudnutie – počas týždňa na šťavách schudli v závislosti od pôvodnej váhy od 3-7kg, čo ich veľmi potešilo.

detoxpobyt1-0048

Tieto výsledky sú presvedčivé a motivujúce, čo vy na to? Zúčastnili by ste sa podobného pobytu?

Ak áno, obráťte sa na stránku www.detoxpobyt.sk, kde získate všetky ďalšie informácie.
 

 
Komentáre

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridajte prvý.

Chýba vám tu niečo? Chcete vedieť viac? Nechajte nám odkaz.