TOPlist

Aké okuliare a rám vybrať na trojuholníkový typ tváre?

Okuliare na trojuholníkový typ tváre pomáhajú zjemniť typické rysy, špeciálne výrazné čelo. Vďaka vhodným okuliarom sa užšia brada postupne rozširuje a s ňou aj nevýrazné líca. Čítajte aj ďalšie tipy a rady, ako vyberať okuliare na trojuholníkový typ tváre.

Typické rysy pre trojuholníkový typ tváre:

Trojuholníková tvár je charakteristická veľmi širokou vrchnou časťou a naopak proporcionálne omnoho menšou spodnou polovicou. Čelo je úzke, podobne aj očná línia, ktorá sa jemne rozširuje až na lícach. Tvár je aj mierne dlhšia ako širšia.

Okuliare na trojuholníkový typ tváre: skúste okuliare bez rámovAké okuliare na trojuholníkový typ tváre?

  • Snažte sa čo najviac skresať šírku hornej časti tváre, optimálne pomocou bezrámových okuliarov. Pomôcť s tým dokážu aj rámy, ktoré sú širšie v spodnej časti.
  • Pre okuliare na trojuholníkový typ tváre skúšajte jemné farby aj materiály .
  • Rysy tváre sú veľmi podobné so srdcovou tvárou, rozdiel je len v priehlbinke v strede čela. Preto sa skúste inšpirovať pri výbere okuliarov aj týmito radami.

Aké rámy sa nehodia na trojuholníkový typ tváre?

  • Okuliare, ktoré majú príliš vysoko nosník (rozširujú čeľusť).

Známi ľudia s trojuholníkovým typom tváre:

Keith Urban, Ali Larter, Jennifer Aniston, Renee Zellweger, Geena Davis, Kate Moss, Michelle Rodriguez

Máte iný typ tváre?”]

Nepotrebuje okuliare na trojuholníkový typ tváre? Nevadí, máme rady aj ostatné  typy tváre:

Okuliare pre oválnu tvár – aký rám vybrať?Okuliare na okrúhlu tvár – aký rám vybrať?Okuliare na hranatú tvár – aký rám vybrať?Okuliare na srdcový typ tváre – aký rám vybrať? Okuliare na podlhovastú tvárOkuliare na trojuholníkový typ tváre – aký rám vybrať?

Môžeme písať aj o vás!

Máte záujem o spoluprácu? Chceli by ste u nás uverejniť PR článok? Vedeli by ste nám poskytnúť zaujímavé materiály? Páči sa vám nejaký článok a chceli by ste z neho získať odkaz na vašu stránku? 

 
Komentáre

Skvely clanek, hned nakoupim na brands4u.sk :)

Chýba vám tu niečo? Chcete vedieť viac? Nechajte nám odkaz.