Jesenné oblečenie nemusí byť nudné. Eshop COLORFASHION vás o tom presvedčí

Jesenné oblečenie je špecifické. V jeseni môžeme na seba nahodiť takmer všetko, od krátkych tričiek, cez šaty, blúzky, sukne až po svetre a kabáty či bundy. Môže zato hlavne nesmierne nevyspytateľné počasie.

Akonáhle vykukne Slnko, tak máme chuť užívať si ho každým dúškom a odhalenou kožou. Babie leto v nás dokáže prebudiť nie tak vzdialené spomienky na leto. Lenže jeden deň sa slníme a na druhý deň nám už v našej obľúbenej košeli môže byť ukrutná zima. Prudká zmena počasia nás núti vyberať zo šatníka teple veci. A to dokáže rozosmútiť nejednu dámu.

DESIGUAL na www.COLORFASHION.sk

Pýtate sa prečo? Pretože ako máme zaužívané, tak oblečenie na jeseň či zimu býva pomerne konzervatívne. Skoro až bez nálady a elánu. Po pestrých letných výstrelkoch akoby prišiel čas na niečo striedmejšie. Stačí sa len poobzerať po ulici a zrazu si uvedomíte, že hravé farby, ktoré sme vídali cez leto ustupujú. Strácajú sa hlavne z ľudí a tým aj ich úsmev z tvári. Príroda však ide presne opačným smerom a hlavne nešetrí bohatými farbami.

A tu sa vynára myšlienka: musí to tak naozaj byť? Nemohla by byť jesenná móda aspoň taká živá ako sfarbenie listov poletujúcich navôkol? Nemohla by som byť oblečená v niečom, čo ma skutočne zahreje, no zároveň je to kvalitné, moderné a skutočne IN? Ak v duchu prikyvujete hlavou, tak by ste mali zbystriť pozornosť. Všetko toto je naozaj možné a veľmi ľahko dostupné. Vážené dámy, milé slečny, zoznámte sa so značkou DESIGUAL.

Ako sme už načrtli, tak v jeseni máme ešte stále šancu nosiť aj šaty. Vyskúšajte možno niečo exotickejšie, aby ste sa dokázali vymedziť z davu. Prípadne dajte o sebe vedieť výraznými zaujímavými farbami alebo kruhmi, ktoré sú pre túto značku typické.

COLORFASHION.sk vám prináša zančku DESIGUAL

Ak sa už na šaty necítite, tak siahnite po blúzke čo košieľke. Tu sa môžete skutočne vyšantiť, pretože dokážu pridať na pôvabe aj v prípade chladného počasia. Keď si totiž dáte dolu kabát a pod ním bude dizajnovo zaujímavý top od DESIGUAL, tak vám ručíme zato, že sa za vami obzrie každý chlap a nejedna žena. Výber je v skutku lákavý, takže treba len vyberať podľa nálady.

Keď začne útočiť sychravý čas, tak stále nemusíte rezignovať na ojedinelý zjav. Aj kabát DESIGUAL dokáže byť zaujímavý a nemusí byť ani príliš krikľavý. Stačí jemne osvieženie vo forme bieleho kvietku na čiernom pozadí a hneď ste iná v dobrom slova zmysle. Alebo to môžu byť pásy, farebný prechod prípadne niečo úplne iné. Skvele poslúžia aj nádherné šatky, šály, kabelky a či iné doplnky. S ich pomocou stereotyp nemá šancu.

Ak sa chcete odlíšiť v dave, tak experimentuje, bavte sa obliekaním a rozhodne navštívte e-shop ww.colorfashion.sk. S nami budete vždy originálna a výnimočná v každej situácii.

2 komentárov pre “Jesenné oblečenie nemusí byť nudné. Eshop COLORFASHION vás o tom presvedčí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.