Bločková lotéria: Aplikácia na stiahnutie a fotonávod ako ju používať

Aplikácia pre bločkovú lotériu sa konečne dá stiahnuť pre Android aj iOS. Prinášame vám odkaz kde sa dá stiahnuť aplikácia a aj obrazový návod, ako postupovať, keď chcete registrovať bločky do národnej bločkovej lotérie cez aplikáciu v smartphone.

Tip: Bločkový skener, aplikácia na registráciu bločkov do Národnej bločkovej lotérie od Tiposu. Ak chcete registrovať viacero bločkov, ale nebaví vás neustále opisovanie údajov z bločkov, tak máme pre vás riešenie.

Aplikácia pre bločkovú lotériu

Registrovanie bločkov do štátnej lotérie je od dnešného dňa – 16.9. oficiálne spustené. To znamená, že je funkčná stránka www.narodnablockovaloteria.sk, ale aj to, že je možné stiahnuť aplikáciu pre mobilné zariadenia. V tomto článku sa budeme venovať mobilnej aplikácii, takže ak hľadáte návod ako registrovať bločky cez internet, tak prečítajte tento článok.

Výhodou registrácie cez aplikáciu je to, že narozdiel od registrovania cez zberné miesta alebo cez SMS je tento spôsob úplne bezplatný! Preto neváhajte a sťahujte.

Stiahnuť aplikáciu bločková lotéria:

Aplikácia národná bločková lotéria Android Bločková lotéria aplikácia iOS

Poznámka:  momentálne je aplikácia dostupná len pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Vo vývoji je aj verzia pre Windows Phone, tá však ešte nie je k dispozícii. Akonáhle bude uvoľnená, tak vás o tom budeme informovať.

Tip: chcete vedieť koľko stojí registrovanie bločkov v zberniach TIPOSu či cez SMS, kedy sa bločková lotéria žrebuje, kto sa môže zapojiť, akú hodnotu musí mať doklad, ale aj všetko o výhrach, tak si o tom prečítajte podrobné informácie.

Fotonávod, ako používať aplikáciu pre bločkovú lotériu

 • Stiahnite si aplikáciu z vyššie uvedených odkazov podľa typu vášho mobilného zariadenia alebo si ich vyhľadajte priamo v Google play či Apple App Store. Aplikácia sa volá TIPOS Národná bločková lotéria a jej veľkosť je 4,52 Mb (v Google Play).

TIPOS narodna blockova loteria apliacia v google play TIPOS narodna blockova loteria apliacia v google play instalacia Nainštalovaná aplikácia TIPOS Národná bločková lotéria

Rada: stiahnutú aplikáciu by ste mali pravidelne aktualizovať, keď vyjde nová verzia. Napríklad, prvá verzia posúvala dátum nákupu o dve hodiny. TIPOS však tvrdí, že v prípade takéhoto výherného bločku bude výhra vyplatená.
 • Keď máte aplikáciu nainštalovanú, tak ju môžete spustiť. Objaví sa vám prvá obrazovka z troch nižšie uvedených. Prepnite sa v hornom menu do časti: Prihlásiť. Keďže ešte nemáte vytvorený užívateľský profil, tak kliknite na: Registrovať. Následne si zvoľte svoj e-mail, minimálne 8 miestne heslo, telefónne číslo a potvrďte, že máte viac ako 18 rokov a súhlas s VOP (ktoré si samozrejme najskôr prečítajte).

TIPOS NBL prvé spustenie TIPOS TIPOS NBL aplikácia - ako sa prihlásiť NBL aplikácia - Registrovanie užívateľa

 • Po registrácii vám príde potvrdzujúci e-mail, ktorý potvrďte a môžete sa prihlásiť. Po prihlásení sa vám úvodná obrazovka zmení – prvý obrázok nižšie. Tu môžete zvoliť položku: Registrácia dokladu, ak chcete zaregistrovať bloček do súťaže. Vyplňte DKP, dátum, čas, hodnotu nákupu a stlačte registrovať. Na e-mail vám príde potvrdenie o registrácii daného bločku, kde je uvedený registračný i overovací kód. Tento e-mail si uchovajte pre prípad výhry. Či ste vyhrali môžete overiť aj cez túto aplikáciu a to tak, že po žrebovaní v menu kliknete na položku: Overenie stávky a vpíšete sem overovací kód.

Aplikacia Blockova loteria po prihlaseni Ako registrovať bloček cez mobilnú aplikáciu overenie výhry TIPOS NBL

5 komentárov pre “Bločková lotéria: Aplikácia na stiahnutie a fotonávod ako ju používať

 1. Neviete priblizne kedy by mohla byt appka aj pre Windows Phone? WP je fajn system, ktory je zial mimo hlavneho zaujmu. Jeho najvacsou chybickou je prave nedostatok aplikacii a to sa potvrdzuje aj teraz, co ma uz celkom zacina sr*t.

 2. Dobrý deň! Prosím o pomoc pri registrácii. Trtí krát sa chcem zargistrovať a žiaľ, ešte sa mi to nepodariloi.
  Ďakujem za pomoc.
  Zdraví julišová

 3. Pokúšam sa zaregistrovať bločky na tú fantastickú výhru, no nedarí sa mi. Nie je to len nejaký podvod? Vyskúšala som asi všetko , alebo existuje nejaký spôsob, ako si bločky zaregistrovať?

 4. nemôžem zaregistrovať jeden bloček.Upozornuje ma na chybu DKP je tam len 15 čisiel.Nviem ako mám ďalej pokračovať.Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.