TOPlist

Aj mužom záleží na vzhľade

Prehnanou starostlivosťou o zovňajšok sú známe najmä ženy. Musia byť neustále dokonalo upravené a často aj dlho trvá, než sú ochotné sa pred partnerom ukázať bez akéhokoľvek make-upu.

O tom aké „zázraky“ dokážu práve líčidlá svedčí aj viacero fotografií a filmov na internete, no to by nemala byť zámienka, prečo sú ženy týmto posadnuté.  O prirodzenej kráse sa toho už veľa narozprávalo, no často je to náš vlastný kritický pohľad do zrkadla, ktorý nás núti siahnuť po rôznych spôsoboch vylepšenia.

Do veľkej miery však začínajú o svoj vzhľad dbať aj samotní muži. Prevažne preto, že chcú zapôsobiť na opačné pohlavie, no neraz sú dôvody podobné tým ženským. Aj v práci je to s upraveným zovňajškom oveľa jednoduchšie. Aj keď zrejme značkové obleky uvidíme len na biznismenoch, predsa len si väčšina mužov vyberá, čo si oblečie podobne dlho ako aj ženy. Len tak s obyčajným tričkom nepochodíte, no nie každý sa chce vzdať svojho osobitného štýlu. V uliciach sa tak stretávame nielen s formálnym, ale často aj neformálnym oblečením rôznych štýlov aj farieb.

Najmä športový vzhľad je u mladých mužov veľmi obľúbený. Mikiny tak nechýbajú v žiadnej pánskej skrini, no vždy sa tu nájde miesto aj pre originálny kúsok, napríklad z bastard.cz. Z tohto záujmu mužov o módu sa tešia aj výrobcovia doplnkov. Tie sú síce celkom iné, ako pre ženy, no možností je tu viacero.

Okrem hodiniek, opaskov a značkovej obuvi tak aj k mužom patria aj šperky. Stále častejšie tak aj v obchodoch vidíme rozširujúcu sa ponuku pre pánov. Tí však dávajú prednosť najmä oceľovým šperkom a vyhľadávajú robustný vzhľad. Tieto kúsky môžete vybrať aj na trendysperky.sk. Obľúbeným trendom je aj moderný vzhľad šperkov Storm. Tu si vyberie nielen on ale aj ona.

 

 
Komentáre

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridajte prvý.

Chýba vám tu niečo? Chcete vedieť viac? Nechajte nám odkaz.